۰:۱۱:۵۶ - چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یادداشت شهروند دشت آزادگان
مردم با بصیرت ایران طلایی اند و طلایی می مانند
گمراهی برای مردم ایران معنایی ندارد و حتی اگر خدایی نکرده به اشتباه به راه غلط کشیده شوند و در گل و لای و گمراهی بیفتند ولی چون از جنس طلا هستند بازهم به ذات و اصل خود بر می گردند و سربلند از این جنگ نرم خارج می شوند، همانطور که در جنگ سخت ایران سربلند شد.

 

سوسنگرد نیوز : دنیای مجازی ، واتساپ، اینستاگرام ، تلگرام و … چه واژه های هستند ، واژه ها و دنیای بیکران ، قابل استفاده در هر زمینه ای و هر استعداد و مهارتی ، دنیای که امروز به پیشرفته ترین حالت خود رسیده اند و شاید در آینده ای نه چندان دور به سطح پیشرفته آن ها افزوده شود.
ایرانی ها و نخبه های ، پر استعداد و ابر قدرت های اسلامی تا به امروز از این وسایل و امکانات و این دنیای کوچک ولی در عین حال بزرگ به نحو احسن بهره برده اند، گرچه دشمنان اسلام این امکانات را به دنیای اینترنت افزودند که ایران و مسلمانان دیگری را در هر جای دیگر دنیا به گمراهی بکشند ولی برعکس هر چقدر به پیشرفت این وسایل افزوده شود باید دشمنان ما از این حرکت بترسند و همانطور که می گویند هر کس چاه برای دیگری می کند ، اول خودش در آن چاه می افتد و نقشه شوم آنها برای همه آشکار می شود.
در واقع آنها به فکری که در سر داشتند نرسیده اند و بر عکس اسلام را به جای جای دنیا نشان دادند و آنها برای ما ابزاری شدند.
جوانان و مردم ایران و همه مسلمانان گمراه نمی شوند، بلکه هر آنچه می بینیم ، گمراهی دشمنان مسلمان است که با این پیشرفت وسیع می بینیم که اسلام و دنیای پیامبران و امامان به همه گوش دنیا رسیده و همه جای دنیا با اسلام آشنایی پیدا کرده اند و حتی تعداد زیادی از اجانب غیر اسلامی ، با آشنا شدن دین مبین و عظمت وسعت و رحمت الهی به این دین بزرگ و وسیع روی آوردند و ثمره یآن در اربعین حسینی مشاهده شد که از گوشه گوشه ی دنیا راهی کربلا شده اند از آمریکایی گرفته تا…
آمریکا و همه ی دشمنان مطمناً با دیدن هم زبانهای خود همشهری های خود که به اسلام روی آوردند می ترسند و با خود می گویند که ما اشتباه بزرگی مرتکب شدیم به فکر گمراهی مردم ایران و مسلمان دیگر کردیم ، زیرا کثافت کاری خود را فاش و دیگر راهی برای جمع آوری آن ندارند و نخواهند داشت.
چه بسیار جوانان با استعداد از این دنیای کوچک مجازی رتبه ها و مقامهای عالی را برای کشور اسلامی و پیشرفت خود و سرزمین خود کسب کرده اند پس به جای گمراهی ، راه درست انتخاب کردند و با استفاده درست و صحیح از این دنیای مجازی توانسته اند به رتبه های عالی برسند.
دشمنان اسلام که با حقه خواستند، دام خود را در این مسائل پهن کنند با شکست بزرگی رو برو شدند و تنها خود و امثال خود در این دام گیر کردند و راهی برای خروج ندارند، ایران جوانان و مردم با استعدادی دارد ، حتی در نبود همچنین امکاناتی هم استعداد و توانایی های خود را برای دنیا ثابت کرده اند، ولی با آمدن دنیایی بزرگتر توانسته اند به نحو احسن از این فرصت استفاده کنند و پیشرفت و استعداد های خود را بیشتر و بیشتر نمایان کنند.
ایران با وجود داشتن همچنین رهبری آیت الله خامنه ای هیچ وقت به گمراهی کشیده نمی شود و این را در جنگ ۸ سال دفاع مقدس برای دنیا ثابت کرده ایم و تا به امروز هم شهیدان مدافع حرم زیادی را نثار خاک مقدس ایران کردیم و تا ابد هم پای این ایثارگری ها و جان فشانی ها خواهیم ماند.
ایران فرماندهان و سربازانی دارد که از طلا هم با ارزش تر هستند و با چنین معلمان که فرزندانی خود جوش و شهید پرور ، پرورش می دهند ، چگونه دشمنان انتظار دارند که در این فرزندان طلایی رنگ به گمراهی و راه غلط بروند.
طلا ، طلا است حتی اگر در سیلی از مرداب و گل و لای هم غوطه ور شود باز هم طلایی می ماند و از دور می درخشد و در آخر هم با سلامت کامل از این گل و لای ، سالم خارج می شود ، بدون زخم و جراحتی.
مردم ایران اسلامی ، فرصت را غنیمت می شمارند و از هر فرصتی خوب و بد برای پیشرفت این سرزمین تلاش می کنند تا پیشرفت شخصی خود زیرا اگر ایران در امن و امان و پیشرفت باشد یعنی خود فرزندان خود هم در امن و امان هستند.

پس گمراهی برای این مردم معنایی ندارد و حتی اگر خدایی نکرده به اشتباه به راه غلط کشیده شوند و در گل و لای بیفتند ولی چون از جنس طلاست بازهم به ذات و اصل خود بر می گردند و سربلند از این جنگ نرم خارج می شوند همانطور که در جنگ سخت ایران سربلند شد. و این را مدیون شهدا هستیم باز هم در جنگ نرم شکست نخواهیم خورد و دست در دست هم ایران را سربلند خواهیم کرد، معدن ما معدن امام خمینی(ره) و خامنه ای طلاهای ناب هستند و هر کس معدنی طلا دارد، چه در سختی چه در آسودگی طلایی می ماند تا ابد.

(حریزاوی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری