۲۲:۵۱:۳۷ - دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فیش های نجومی یک زن سرطانی در شهر بستان
فقر و محرومیت و ناتوانی در خرید داروهای گران قیمت این بار در شهر بستان از توابع شهرستان دشت آزاگان در سایه بی توجهی و عدم پیگیری مسئولین صورت می گیرد.

 

سوسنگرد نیوز : فقر و محرومیت و ناتوانی در خرید داروهای گران قیمت این بار در شهر بستان از توابع شهرستان دشت آزاگان در سایه بی توجهی و عدم پیگیری مسئولین صورت می گیرد.

خانم پناهی اصل که ۲ سال است آمپولهای شیمایی استفاده می کند، گفت : تقریباً دو سه ماه است به دلیل نداشتن پول، آمپولهایم را نزدم و درد عجیبی در بدنم حس میکنم و در حال حاضر با دو فرزند دختر و پسر در خانه برادرم زندگی میکنم و با شرایط سختی  رو به رو شده ام و برادرم تنها با کار چوپانی و در این گرانی خرج و مخارج خانواده خود را می دهد و من و بچه هایم نمی توانیم به او فشار بیاوریم.

 

وی افزود : قیمت آمپول ها که اکنون ۲ ماه از وقت زدن آنها گذشته  ۱۷۰۰۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰۰۰ تومان است.

 

این شهروند بستانی به پیگیری های اش درموسسه های خیریه و کمیته امداد اشاره کرد و گفت : بعد از پیگیری های زیاد برای اینکه تحت پوشش موسسه های خیریه یا کمیته امداد و بهزیستی قرار بگیریم، ولی هیچ چیزی عایدم نشد.

 

وی افزود : دیگر حتی پول کرایه برای پیگیری و قرار دادن من تحت پوشش این ارگان ها را ندارم، به همین دلیل دست از تلاش کشیدم و با این درد عجیب و بی پولی خو گرفتم

 

 

پناهی اصل ادامه داد : خوشحال می شوم  که موسسه ای، کمیته امداد و بهزیستی مرا تحت پوشش قرار دهد تا حداقل پول داروهایم را بدست آورم و بچه های کوچکم بدلیل بی پولی از تحصیل  و مدرسه عقب نمانند.

 

در پایان وقتی که از او خواستیم بگوید چه درخواستی از مسئولین دارد، گفت : بعد از این همه تلاش های بی نتیجه در این سه سال نمی دانم چگونه به آنها بیان کنم که من فقط تحت پوشش ارگان های خیریه شوم که حداقل پول آمپول هایم را حساب کنند، اگر هم کمک نکنند، ناراحت نمیشوم و همانطور که آنها من را درک نکردن ولی من آنها را درک میکنم چون اگر آمپول هایم بدستم میرسید، صفر آخر فیش های نجومی شان کم می شود.

 

000000000000000000

 

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری