۲۲:۱۰:۴۹ - سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سردار یونس شریفی در یادواره شهدای خیابان محمودی سوسنگرد:
سوسنگرد تا ابد جای توطئه نیست، توطئه افکنان راه خود جای دیگری ادامه دهند
به دو دلیل باید یادواره شهدا را برگزار بکنیم، بخاطر تاثیر بسزایی که در حفظ نظام و اسلام و تشیع و مملکت از خود نشان دادند.

سوسنگرد نیوز : سردار یونس شریفی ضمن تشکر از خانواده شهداء و طوایف دشت آزادگان گفت : از خانواده شهدا و طوایف که در مساجد و حسینیه ها بزرگ شده اند و اسم و رسم آنها شهادت و دفاع از حریم  تشیع است ، تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود : به دو دلیل باید یادواره شهدا را برگزار بکنیم،  بخاطر تاثیر بسزایی که در حفظ نظام و اسلام و تشیع و مملکت از خود نشان دادند.

سردار شریفی بیان کرد : در ارزیابی جامعه شناسان طبقات و صنوف مختلف را بر اساس وظایف خود تقسیم بندی کردند که امام علی (ع) همین طبقات را به میزان حفظ دین و مکتب بستگی داده و اولین طبقه را  اختصاص به مجاهدان و و ایثار گران و …داده است.

سردار یونس شریفی افزود : اشخاصی که امروزه ظهور کردند و میخواهند سوسنگرد را خفاجیه کنند راه  بسیار نادرستی را در پیش گرفته اند،  مگر میخواهید سوسنگرد را مانند زمان جنگ ۸ سال مقدس به خاک و خون بکشانند و با کشتن پیر و جوان و بچه های کوچک و زن حامله …سوسنگرد را خفاجیه کنید .

شریفی در پایان گفت : سوسنگرد تا ابد دیگر جای توطئه نیست و این اشخاصی که به توطئه افکنی افتاده اند ، راه خود را در جای دیگر ادامه دهند و به ما سوسنگرد و سوسنگردی ها هیچ مربوط نیست .

 

 عضویت در کانال خبری

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری