۱۱:۳۸:۴۶ - پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید هیات علمی دانشگاه های شهید چمران و صنعتی شهدای هویزه از تالاب هور العظیم
جمعی از اعضاء هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه صنعتی شهدای هویزه از تالاب هور العظیم بازدید و از نزدیک مراحل احیاء و آبگیری این تالاب قرار گرفتند

به گزارش سوسنگرد نیوز به نقل از  روابط عمومی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان که در جریان این بازدید اعضاء محترم هیات علمی دانشگاهها را همراهی می کرد، در ابتدای انشعابات رودخانه کرخه که وارد تالاب هور العظیم می شد، توضیحاتی در خصوص نحوه تامین آب ارائه داد.
اعضاء هیات علمی اول از حوضچه شماره یک تالاب بازدید و سپس از حوضچه شماره دو دیدن کردند. آنان سپس از دریچه های باز شده از حوضچه شماره دو به سه دیدن و از نحوه آبگیری شده شماره سه و چشم اندازه های زیبای تالاب عکس گرفتند.
در این بازدید، اعضاء محترم هیات علمی از مراحل انتقال آب از حوضچه سه به چهار و چهار به پنج نیز بازدید کردند.
بنابراین گزارش، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در طول این بازدید به سوالات اساتید واعضاء هیات علمی در خصوص تالاب وبرنامه های حفاظتی سازمان محیط زیست برای آبگیری قسمت های هنوز خشک تالاب پاسخ داد.در پایان کلیه حاضرین در این بازدید که با همراهی ریاست محترم دانشگاه صنعتی شهدای هویزه جناب آقای دکتر نقره آبادی همراه بود از اقدامات صورت گرفته توسط دولت به شکل حضوری مطلع شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری