۱۷:۲۰:۲۰ - شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاسم بیت سعید :
امسال حدود ۶۰ هزار تن خرید گندم در شهرستان دشت آزادگان خواهیم داشت
امسال به میزان ۴۵هزار هکتار برداشت گندم در کل شهرستان داشتیم، که در حال حاضر هم کشاورزان عزیز و زحمتکش در حال برداشت می باشند.

 

قاسم بیت سعید در گفتگو با سوسنگرد نیوز در خصوص آغاز برداشت و خرید گندم گفت : امسال به میزان ۴۵هزار هکتار برداشت گندم  در کل شهرستان داشتیم، که در حال حاضر هم  کشاورزان عزیز و زحمتکش در حال برداشت می باشند.

 

وی افزود : فعلا حدود ۲۰ هزار هکتار  با میزان ۳۰ هزار تن توسط سه مرکز خرید که در شهرستان مستقر هستند، برداشت شده است.

 

بیت سعید در ادامه اضافه کرد : مرکز خرید جلالیه و شهید مفتح و بستان ، این سه مرکز به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند و با رعایت حال کشاورزان ،گندم های آنها را خریداری می کنند .

مسئول جهاد کشاورزی دشت آزادگان بیان کرد : تشکر از همه برادران زحمتکش تعاونی روستایی که واقعاً استقبال خوبی از کشاورزان داشتند وکارهای مورد نیاز کشاورزان را به خوبی انجام می دهند و همچنین خدمات لازم را به کشاورزان تا به این لحظه  ارائه  دادند، که به امید خدا ما پیش بینی می کنیم امسال حدود ۶۰ هزار تن خرید گندم  از سطح ۴۵ هزار هکتار کل  شهرستان دشت آزادگان خریداری و تحویل مراکز خرید خواهد شد.

 

بیت سعید در پایان در خصوص آخرین اقدامات انجام شده توسط جهاد کشاورزی برای رفاه حال کشاورزان طی مراحل برداشت و فروش گندم اشاره کرد و عنوان کرد : تشکیل شورای کشاورزی در شهرستان دشت آزادگان و آماده سازی تعاون های روستایی برای خریداری گندم و همچنین با همکاری و هماهنگی فراورده های نفتی سوخت خودروهای سبک و سنگین تأمین شد ، همچنین با پلیس راه و نیروی انتظامی برای امنیت بیشتر کشاورزان  و برای نظم بیشتر در دریافت حواله فروش گندم انجام شده است.

  

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری