۲۰:۴۵:۱۹ - چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایت الله فرحانی درشهر سوسنگرد:
مردم خوزستان در انتخابات ۹۶ در کنارهم و هماهنگ باهم انتخاب اصلحی داشته باشند
ایت الله فرحانی : مردم دشت آزادگان و سوسنگرد دست از ولایت برنمی دارند ، مانند گذشته ها درجنگ تحمیلی، در دفاع از حله ، در دفاع از حرم وظیفه خود را به خوبی ادا کردند

 

سوسنگرد نیوز : ایت الله فرحانی عضو مجلس خبرگان خوزستان ضمن تقدیر از معلمان ، مسئولین ، سادات و شیوخ حاضر در مراسم و تبریک اعیاد شعبانیه گفت :  ایران در هر جنگی  که در گیر شد ، بخشی از آن به تصرف دشمن درآمد .ولی در جنگ ۸ سال دفاع مقدس بخاطر از خودگذشتگی و  ولایتمداری شما مردم خوزستان و دشت آزادگان ، یک وجب از خاک ایران به تصرف صدام در نیامد .

ایت الله فرحانی در ادامه  تصریح کرد : درواقع روزی که صدام به ایران حمله کرد ، هیچ کدام از ارگانها آماده نبودند ولی با اتکا به ولایت و امام راحل و شما مردم ولایتمدار  و نترس  ، نگذاشتید دشمن ، یک وجب از این خاک مقدس را ببرد.

 

ایت الله فرحانی  افزود : امام در بدترین شرایط از دنیا رفت ، امام خمینی (ره ) رفت ولی امام حاضر ، رهبر بزرگوار امام خامنه ای سکان مدیریت انقلاب را به دوش گرفت ، این مرد مطهری است و ما برای آقا باید سربازی کنیم .

فرحانی در ادامه اضافه کرد : آقای ما نزدیک به ۳ دهه است که چفیه را بر دوش خود گذاشت و مسیر انقلاب را با اتکا  به ولایت و مردم ، رهبری  و مدیریت می کند و همه دنیا را به تعجب در آورده است، آمریکا و همه دشمنان  در جواب این سوال ماندند که نمی دانند جریان ولایت چیست که از جهت فنی و فناوری و سلولی و بنیادی به طور چشم گیری به مراتب بالایی کشیده شدند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان اظهار داشت : ولایت و مردم هماهنگ باهم هستند  ،دولت باید پلی رابط بین مردم و ولایت باشد واین وظیفه را به خوبی به انجام برسانند.

ایت الله فرحانی اضافه کرد : مردم ولایتمدار و عزیز باید در امتحانی که در راه دارید ،امتحان انتخابات باید هوشیار باشید تا بتوانید انتخاب اصلحی با شاخص هایی که رهبر معظم بیان کرده اند ، داشته باشید و دولتی قوی و کارآمد و وظیفه شناس انتخاب کنید  و این دولت بتواند به مشکلات مردم رسیدگی کند .

ایت الله فرحانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : آقای ما همیشه شعارش این است که خوزستان و مردم آن  نباید با افکار غربی سرکوب شوند و شما مردم عزیز حواستان را جمع منید و انتخابی در انتخابات داشته باشید که بتواند این کلام رهبر را عملی کند و به مرحله عمل  برساند وبیشتر از این حرف آقا بر زمین نماند، هرکس در مسیر رهبری و ولایت حرکت کند موفق می شود  و هرکس ا ز ولایت  فاصله بگیرد ،حتما با مشکلات جدی مواجه می شود.

 

وی افزود : مردم اینجا دشت آزادگان و سوسنگرد  دست از ولایت برنمی دارند ، مانند گذشته ها درجنگ تحمیلی، در دفاع از حله ، در دفاع از حرم وظیفه خود را به خوبی ادا کردند ، حتی در ایام اربعین تمام دنیا در تعجب ماندند که چه پذیرایی رادر  پیاده روی اربعین برای زوار حسینی مهیا کرده اند و پارسال بیشتر از سالهای گذشته مراسم برجسته و پررنگی را برگزار کردند.

ایت الله فرحانی در پایان تاکید کرد : این مردم باید در انتخابات ۹۶ هم در کنار هم و هماهنگ باهم انتخاب خوب و اصلحی داشته باشند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری