۲۰:۵۸:۰۴ - یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سردار شاهوار پور:سپاه تامین امنیت را در کمک به حل مشکلات مردم می بیند
فرمانده سپاه ولیعصر (عج) اظهار داشت:ما در مجموعه ی سپاه، امنیت را در پشتیبانی و کمک به حل مشکلات مردم می بینیم.

به گزارش رهیاب عصر دیروز مراسم تقدیر  از عوامل کاشت نهال در ۱۶۰۰ هکتار از اراضی اطراف آزادراه خلیج فارس در اهواز برگزار شد.
 در این مراسم  فرماندهان سپاه خوزستان، مدیر کل سازمان منابع طبیعی خوزستان و جمعی از مسئولین و مردم بخش غیزانیه حضور داشتند.
سردار شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر  (عج) در این مراسم ضمن تشکر از همکاری مردم و مسئولین گفت : در مدت ۳۷ روز کار شبانه روزی، بخشی از مراحل نهال کاری و تقویت پوشش گیاهی منطقه به خوبی اجرا شد اما باید کار را ادامه دهیم.
وی افزود: باید با همکاری هم آلام و مشکلات استان را کاهش دهیم و تلاش کنیم تا رضایت مردم را کسب کنیم چرا که حضور و اعتماد مردم یکی از دلایل پیروزی نهضت حضرت امام بود.
سردار شاهوار پور با تاکید بر ضرورت رونق منطقه و کمک به حل مشکلات مردم گفت : ما در مجموعه ی سپاه، امنیت را در پشتیبانی و کمک به حل مشکلات مردم می بینیم ،نه از راه تیر و تفنگ.
وی با اشاره به لزوم سرعت بخشیدن به انتقال آب جهت آبیاری نهال ها گفت ‌: هم اکنون نیز با تلاش مسئولین یک کانال برای انتقال آب با عرض ۱۰۰ متر در حال حفر است و قرارگاه خاتم الأنبیاء نیز متعهد به کشیدن یک خط لوله انتقال آب شده است که در آینده نزدیک به اجرا درمی آید و ان شاء الله این خطوط لوله پس از رشد درختان برای تامین آب شرب در اختیار مردم همان منطقه قرار می گیرد.
مهندس احمد مطیعی مدیر کل منابع طبیعی استان خوزستان نیز در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار رهیاب گفت : خوشبختانه با سفر مسئولین دولتی و فرماندهان نظامی و پیگیری هایی که دوستان ما در بسیج و سپاه داشته اند این امیدواری به وجود آمد که بتوانیم در زمینه انتقال آب به کانون های ریزگرد و تقویت پوشش گیاهی، کار را بیشتر و با کیفیت بالاتری پیش ببریم.
در پایان مراسم نیز از تعدادی از مردم که در عملیات نهال کاری همکاری داشته اند با اعطای هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری