۱۷:۳۰:۴۲ - چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندهی انتظامی خوزستان در مراسم کلنگ زنی یادمان شهید سبهانی در سوسنگرد :
شهید محمد رضا سبحانی به عنوان یک سرباز قهرمان و الگوی برای همه سربازان اسلام و ایران است
سردار اسحاقی: شهید سبحانی در ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان سرباز قهرمان تایید و به تصویب رسید ، که یک الگو برای همه سربازان اسلام و ایران می باشد .

 

سوسنگرد نیوز : سردار اسحاقی در حاشیه مراسم کلنگ زنی یادمان شهید سبحانی در سوسنگرد ضمن خیر مقدم به تمام حاضرین در این مراسم و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت : این مزار و یادبود شهید سبهانی  که به مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح ناجا  ، مرکز فرهنگی دفاع مقدس شهید سبهانی سوسنگرد تعیین شد ، در کوتاهترین زمان انشالله به اتمام میرسد و در معرض دید و بازدید راهیان نور و زوار اربعین و مردم عزیز و خانواده محترم این شهید بالا مقام قرار داده می شود .

 

فرماندهی نیروی انتظامی خوزستان در ادامه گفت : همچنین در جهت توسعه و تکمیل ، ناجا اقدام می کند و بعد از اتمام این پروژه فرهنگی ،اکثر فعالیتها و کارهای فرهنگی هنری  در این نقطه به اجرا در می آید .

 

سردار اسحاقی همچنین اضافه کرد : یک المان از آن شهید بصورت نمادین در اینجا هم نصب خواهد شد، بحث بهسازی این محیط هم در فاز دوم قرار دارد که سریعا  توسط مسئولین مربوطه و شورا و شهرداری سوسنگرد  به آن  رسیدگی می شود .

اسحاقی اظهار داشت: نکته مهم دیگر این است که شهید سبحانی در ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان سرباز قهرمان تایید و به تصویب رسید ، که یک الگو برای همه سربازان اسلام و ایران می باشد .

سردار اسحاقی فرماندهی نیروی انتظامی تصریح کرد : بحث دیگر که باید به آن اشاره کرد این است که دانشجویان در دانشگاه افسری که واحدهای دفاع مقدس را باید پاس کنند در واقع باید بصورت عملی در میدان و با محوریت این مرکز فرهنگی  شهید سبهانی که مرام و شیوه شهید سبهانی در دل و جان و ذهن آن درجه داری که تازه وارد سازمان می شود حکاکی  و ذخیره شود که  تا پایان ۳۰ سال خدمتش از شیوه این شهید و تمام شهید سبهانی هایی که تعدادشان قابل شمارش نیست، الگو بگیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری