۱۶:۰۸:۲۹ - جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهر سوسنگرد در خطبه های نماز جمعه :
مسئولان ادارات دشت آزادگان موظف اند، شرح وظایف اداره خود را برای نماز گزاران و شهروندان ارائه دهند
دکتر شمیل پور : » وزیر نباید برای گرفتن امتیاز از کشورهای غربی  مشغول تبلیغ کالاهای آن کشور ها شود  و تولیدات ملی  را به فراموشی بسپارد .

سوسنگرد نیوز : حجت الاسلام والمسلمین شمیل پور در خطبه های نماز جمعه این هفته به آموزش اخلاق طیبه و حسنه و تقویت صله الرحم اشاره کرد و گفت: از رئیس جمهور  درخواستهایی داریم ،خواهشمندیم که کابینه ی جدید خود را در اسرع وقت تشکیل دهند ،در واقع وزیر منتخبه باید شرایط زیر را داشته باشند.

» وزیر باید در کارها به خدا توکل کند و همه کارها را بر طبق دستورات و قوانین الهی انجام دهد.

» خود باوری و اعتماد به نفس داشته باشد .

»  بصیرت سیاسی و دشمن شناسی  داشته باشد .

» از اختلافات پرهیز کند و فراجناحی فکر کند .

» وزیر نباید برای گرفتن امتیاز از کشورهای غربی  مشغول تبلیغ کالاهای آن کشور ها شود  و تولیدات ملی  را به فراموشی بسپارد .

» وزیر باید همت بلند با انگیزه خدمت داشته باشد و اگر می خواهد به موفقیت های بالایی دست پیدا کند باید انگیزه خدمت رسانی داشته باشد.

دکتر شمیل پور در ادامه عنوان کرد : همچنین از جمله کارهایی که وزرا باید به آنها رسیدگی کنند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

» مشکلات فساد مالی باید مورد توجه وزرا قرار گیرد و برای حل آنها تلاش کنند.

» تأمین مالی برای اصلاح نظام بانکی و افزایش تسهیلات بانکی ،زیرا مشکلات تأمین بانکی  در حال دست و پنجه نرم کردن هستند.

» نظام مالیاتی کشور نیز دارای  مشکلات  است و جاهایی که باید مالیات گرفته شود ،نمی گیرند و جاهایی که ضعف مالی وجود دارد و لازم به گرفتن مالیات نیست ،از آنها مالیات هنگفتی گرفته میشود و این موضوع بسیار مهمی است که باید به آن رسیدگی شود .

امام جمعه شهر سوسنگرد بیان کرد : دو موضوع مهم دیگر که مربوط به برنامه های شهر است، اینکه از هفته دیگر ۳۰ تیرماه ،هر هفته در نماز جمعه طبق برنامه قبلی مسئولان ادارات  موظف هستند شرح وظایف اداره و حوزه کاری مختص خود را برای نماز گزاران و شهروندان ارائه دهند و نیز مشکلاتی اگر وجود دارد و برنامه هایی که قرار است در آینده توسط این اداره و مسئول برای شهروندان اجرا شود  بازگو کنند .

وی افزود : مورد دوم تشکیل تریبون آزاد اندیشی  برای حل مشکلات شهر و دانستن ضعف ها و احیای شهر و اداره  ها و همه اعم از مسئولین و مردم می توانند در این تریبون حرفهای خود را بزنند.

حجت الاسلام و المسلمین شمیل پور امام جمعه شهر سوسنگرد در پایان گفت : تقدیر و تشکر از شهرداری بدلیل درست کردن سایبان مسجد برای نیروهای نظامی و امنیتی که در این گرما بیرون می ایستند، همچنین آماده کردن سرویس های ایاب و ذهاب برای خدمت رسانی به  نماز گزاران تا بعد از نماز با مشکلات ناشی از گرما مواجه نشوند .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری