۱۸:۵۴:۰۹ - جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 امام جمعه شهر سوسنگرد در خطبه های نماز جمعه این هفته :
همه مردم و مسئولین و هیات های مذهبی در مراسمات دهه کرامت دعوت هستند / وزرای کابینه جدید دولت باید دارای روحیه جهادی و خستگی ناپذیر برای خدمت به مردم باشند
جشن هایی در شهرستان دشت آزادگان  به مناسبت همین  دهه پرخیر و برکت برگزار شود و از عموم مردم و مسئولین دعوت به عمل می آید

سوسنگرد نیوز : حجت الاسلام و المسلمین دکتر شمیل پور امام جمعه شهر سوسنگرد در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت : اول ذی القعده شروع دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه و ثامن الحجج و همچنین ولادت شاهچراغ که دهه کرامت نامگذاری شد  قرار است  جشن هایی در شهرستان دشت آزادگان  به مناسبت همین  دهه پرخیر و برکت برگزار شود و از عموم مردم و مسئولین دعوت به عمل می آید ،مسئولین و هیأت ها  در انتظار دعوت نامه های رسمی نباشند و  بهتر است در همه مراسم عمومی ،معنوی( شهادت ها و ولادتها)  مذهبی ،علمی ،سیاسی  حضور پیدا کنند .

 

دکتر شمیل پور در ادامه اضافه کرد : بازاریان و مغازه داران در مراسمات  بخصوص در ایام شهادت ائمه المعصومین در صورت عدم توان تعطیلی مغازه ها ،حداقل یک پارچه سیاهی را در بیرون از مغازه ها نصب کنند تا  یاد آنها را زنده نگه داریم.

 

امام جمعه شهر سوسنگرد در خصوص انتخاب اصلح اشاره کرد و افزود :  همه نمایندگان مردم بخصوص نماینده  ما در دشت آزادگان و هویزه و مسئولین ادارات و روئسا باید برای عزل و نصب افراد و دادن مسئولیتهای جدید به آنها توجه کنند و این خصوصیات را رعایت کنند .

 

وی همچنین افزود :  شایسته سالاری ،جوان گرایی و مدیران جهادی را جایگزین مدیران سهم طلب و پیر بکنند.درواقع عدم موفقیت دولت یازدهم همین مدیران پیر و سالخورده است و دولت یازدهم از پیرترین دولت ها که ناکارآمد شد .

 

دکتر شمیل پور بیان کرد : رئیس جمهور باید توجه کند که این ۱۶ میلیون نفری که به او رأی ندادند در حقیقت اکنون او را به عنوان  رئیس جمهور می دانند و برای او احترام ویژه ای دارند و باید بین مردم و دولت وحدت و یکپارچگی ایجاد کند .

 

حجت الاسلام و المسلمین شمیل پور به خصوصیات وزرای کابینه جدید دولت اشاره و عنوان کرد: وزیر دولت جدید باید دارای تدبیر و آینده نگری ،دارای خلاقیت و نوآوری ،دارای روحیه جهادی و خستگی ناپذیر برای خدمت به مردم ، تعامل و همکاری راهبردی با نظام ، توان مدیریت راهبردی و عمرانی ، شجاعت در مدیریت ،جوان باشد ، انتقادپذیر باشد ، عادل ، پاکدل و امانت دار مردم باشد ، شایسته مدیریت مرتبط ،دارای بینش استراتژیکی باشد.

 

وزرای کابینه جدید باید دارای روحیه جهادی و خستگی ناپذیر برای خدمت به مردم باشند

امام جمعه شهر سوسنگرد ضمن تبریک سالروز اولین اقامه نماز جمعه  بیان کرد : ۵ مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله طالقانی در ایران برپاشد که از امروز تا هفته دیگر ، خدمت مردم و مسئولین به مناسبت همین سالروز  برنامه هایی داریم .

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری