۱۵:۰۳:۲۱ - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حجت الاسلام و المسلمین شمیل پور در خطبه های نماز جمعه
نماز جمعه سنگر است و این سنگر نباید خالی بماند، خاکریزی که چشم دشمنان را کور کرده ، همین حضور شما در نماز جمعه است
امام جمعه شهر سوسنگرد : رکات و آثار نماز جمعه تقویت رویحه اخوت و برادری ، رشد فکری سیاسی مسلمانان و مرکزیت بسیج مردمی برای جهاد ، ایثار و شهادت در همین اجتماع ها و شرکت در نماز جمعه بوده است.

سوسنگرد نیوز : حجت الاسلام و المسلمین دکتر شمیل پور امام جمعه شهر سوسنگرد در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت : کسی که در نماز جمعه حاضر نشود ، مانند کسی است که گناهی دارد و باید از آن توبه کند.

دکتر شمیل پور افزود : بهترین کار در روز جمعه همان نماز جمعه است ، جز اینکه شخص مسافر یا مریض باشد.

امام جمعه شهر سوسنگرد عنوان کرد : هفته گذشته مربوط به ۵ مرداد مصادف با اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۸ به امامت آیت الله طالقانی بوده است به همین مناسبت از همه عزیزان، مسئولان، بسیجیان ، خیرین که با ستاد اقامه جمعه همکاری داشتند تقدیر و تشکر را داریم.

وی افزود : امام صادق (ع) در حدیثی می فرماید : کسی که به سوی نماز جمعه قدمی بردارد، خداوند جسمش را بر آتش حرام می کند.

دکتر شمیل پور تصریح کرد : نماز جمعه سنگر است و این سنگر نباید خالی بماند، خاکریزی که چشم دشمنان را کور کرده ، همین حضور شما در نماز جمعه است ، این نماز مانند دیگر نماز های یومیه شما نیست و دلیل به بصیرت و هوشیاری شما دارد.
امام جمعه شهر سوسنگرد در ادامه اضافه کرد : برکات و آثار نماز جمعه تقویت رویحه اخوت و برادری ، رشد فکری سیاسی مسلمانان و مرکزیت بسیج مردمی برای جهاد ، ایثار و شهادت در همین اجتماع ها و شرکت در نماز جمعه بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین ضمن تشکر از ریاست فنی و حرفه ای که پیش از خطبه های نماز این هفته به مناسبت ۶ مرداد روز ملی مهارت گزارشی از عملکرد آن اداره ارائه نموده ، خاطرنشان کرد : فرصت مناسبتی برای اینکه یک حرفه و فن را یاد بگیرید و از ظرفیت ها و امکانات فنی و حرفه ای که بصورت رایگان است، بهره ببرید.

امام جمعه شهر سوسنگرد اظهار کرد : حوادث خشونت بار چند روز پیش صهیونیست ها در فلسطین که منجر به شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی شده است، که ۴۰۰ نفر زخمی به مصابئه ایسن است که با مسلمانان داریم می جنگیم

حجت السلام و المسلمین شمیل پور افزود : اگر مسلمانان متحد شوند و هر یک سطل آب بر اسرائیل بریزند ، سیل اسرائیل را می برد، چرا بین دولت های اسلامی وحدت و یکپارچگی نیست، امروز مسئله اول جهان مسئله فلسطین است، ما هیچ وقت فلسطین را فراموش نمی کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری