۱۴:۱۸:۴۹ - دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات طریق الحسین (ع) در دهلاویه +تصاویر
کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات طریق الحسین (ع) ویژه زائران اربعین حسینی(ع) در یادمان شهید چمران دهلاویه زده شد.

سوسنگرد نیوز : کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات طریق الحسین (ع) ویژه زائران اربعین حسینی(ع) و راهیان نور با حضور دکتر خدادی ، مدیر کل هلال احمر خوزستان، سرهنگ حمدی صخری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان ، دکتر شمیل پور امام جمعه شهر سوسنگرد و سعیدی نیا فرماندار دشت آزادگان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان  به همراه جمع کثیری از امدادگران دواطلب در یادمان شهید چمران دهلاویه زده شد.

 

دکتر علی خدادادی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان در آیین کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات در دلاویه ، گفت : اولین پایگاه  امداد و نجات پس از پنج سال را در دهلاویه کلنگ زنی کردیم، تا پایان سال این پروژه را به بهره برداری میرسانیم .

 

وی افزود : با توجه به شرایط خاصی که در این منطقه وجود دارد، دو مسئله مهم باعث شدند که این منطقه اهمیت ویژه ای پیدا کند، یک مسئله ، کاروانهای زوار اربعین حسینی  که از مرز چذابه عبور می کنند نیز از این مسیر عبور می کنند و دیگری  کاروانهای راهیان نور می باشند که هرساله کاروانهای زیادی برای بازدید به این مکان مقدس می آیند.

 

وی همچنین در ادامه اضافه کرد : امیدواریم حضور این پایگاه باعث تقویت حضور داوطلبان در مراکز  هلال احمر باشیم .

 

دکتر خدادادی بیان کرد : انشالله بتوانیم خدمات بشر دوستانه را در زمینه های مختلف بلاخص به محرومینی که در این منطقه  هستند و بعنوان حلقه وصل  بین توانمندان و محرومین باشیم و نیاز این عزیزان را که در شرایط سخت و نامساعدی هستند را برطرف کنیم و زمینه ساز رشد و تعالی فرهنگی  و توسعه زیر ساخت ها باشیم .

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان عنوان کرد : بحث دیگر ، اشتغال جوانان این منطقه است که می تواند برای مردم این منطقه یک گزینه برای اشتغال و رفع بیکاری باشد.

 

خدادای در پایان گفت : تشکر از مسئولین و اداراتی که ما را حمایت کردند و شرایطی را فراهم کردند که ما بتوانیم در این مکان مقدس، این پایگاه را احداث کنیم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری