۱۰:۰۲:۱۷ - شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قهرمانی برای استقلال  دور از دسترس می‌شود
منصوریان و اپیدمی از دست دادن امتیازهای اول فصل!
ظاهرا قرار نیست مشکل سرمربی استقلال برای جمع کردن امتیازهای اول فصل تمام شود و آبی ها مثل فصل گذشته امتیازهای اول فصل را یکی پس از دیگری از دست می دهند و با این شرایط ممکن است رویایی قهرمانی برای آبی ها خیلی زود از دست برود.

به گزارش “ورزش سه”،  علیرضا منصوریان توانایی جمع کردن امتیازهای اول فصل را ندارد و این چیزی است که تقریبا برای همه واضح است. منصوریان فصل گذشته با استقلال در ۶ هفته اول پیروزی را تجربه نکرد و تنها ۴ امتیاز کسب کرد، اتفاقی که باعث شد پرسپولیس در همان ابتدای فصل خود را از این تیم جدا کند و در پایان فصل هم به قهرمانی بی دردسری برسد.

 

 

اما اوضاع در ۲ سال سرمربیگری در نفت هم برای منصوریان چندان بهتر نبود چراکه او در سال اول سرمربیگری اش در نفت تهران در لیگ چهاردهم از مجموع ۶ بازی اول و ۱۸ امتیاز ممکن تنها ۸ امتیاز کسب کرد و در  سال دوم در لیگ پانزدهم هم با وجود حضور ستاره های پرتعداد در تیمش از جمع ۵ بازی اول و ۱۵ امتیاز ممکن تنها ۳ امتیاز بدست آورد.

 

 

این نشان می دهد منصوریان همیشه در شروع لیگ برای امتیاز گیری با مشکل روبرو است و حالا کار به جایی رسیده است که آبی ها در ۲ هفته ابتدایی لیگ تنها ۱ امتیاز کسب کرده اند و با پرسپولیس رقیب درینه خود ۵ امتیاز اختلاف دارند و بعید است جبران این فاصله به این سادگی ها باشد.

 

 

شاید در سال های گذشته خیلی از مربیان اعتقاد داشتند به دلیل بدنسازی از دست دادن امتیازهای اول فصل امری طبیعی و البته قابل جبران است اما در ۲ سال گذشته پرسپولیس نشان داده است که جمع کردن امتیازهای اول فصل قهرمانی یک تیم را تضمین می کند و این موضوعی است که هواداران استقلال را نگران کرده است.

 

 

آنچه مسلم است عدم شناخت کافی از ترکیب و تغییرات پی در پی در آن باعث می شود استقلال امتیازهای اول فصل را یکی پس از دیگری از دست بدهد و آنچه مسلم است جبران این امتیازها در نیم فصل دوم و زمانی که تیم های منصوریان تازه می خواهند راه بیفتند، کاری در حد محال است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری