۹:۰۳:۴۳ - دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران ام البنین (ع)
یادواره شهیده شاخص ۱۳۹۶ شهیده مرجان نازقلچی در سوسنگرد برگزار شد
به همت حوزه بسیج خواهران ام البنین ،فرمانده محترم ناحیه  و بسیج جامعه زنان و رده های تابعه این حوزه وبه مناسبت روز بسیج جامعه زنان کشور یادواره شهید شاخص ۱۳۹۶ شهیده مرجان نازقاجی برگزار شد.

به همت حوزه بسیج مقاومت بسیج خواهران ام البنین ،فرمانده محترم ناحیه  و بسیج جامعه زنان و رده های تابعه این حوزه وبه مناسبت روز بسیج جامعه زنان کشور یادواره شهید شاخص ۱۳۹۶ شهیده مرجان نازقلچی برگزار شد.

 

به همت  حوزه بسیج خواهران ام البنین ،فرمانده محترم ناحیه  و بسیج جامعه زنان و رده های تابعه این حوزه وبه مناسبت روز بسیج جامعه زنان کشور یادواره شهید شاخص ۱۳۹۶ شهیده مرجان نازقلچی یکی از شهدای فاجعه منا در سالن کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان برگزار شد.

 

سخنرانی دکتر فیصل جلالی و تقدیر از ۳ خانواده شهید دفاع مقدس و پخش کلیپ و دیگر برنامه ها از مهمترین عناوین اجرا شده در این یادواره بوده است.

 

دکتر فیصل جلالی از رزندگان دوران دفاع مقدس و پیشکسوتان سپاه ضمن گرامیداشت روز بسیج جامعه زنان گفت : همگی مشغول امتحان هستیم و  برای سفری که باید برویم و ماندگار شویم،  آماده شویم و توشه ای مفید با خود ببریم، چون رفتن در اختیار ما نیست و درواقع نوع رفتن در اختیار ما است و یکدفعه نوبت ما می رسد و باید سربلند در آن دنیا حضور پیدا کنیم .

 

وی افزود :  مهمترین کار شناخت دشمن است و اگر کسی دشمن و راههای نفوذ آن را شناخته ،می تواند برای جلوگیری از آسیب دیدن  اقدامهایی را انجام دهد و از وقوع حادثه و اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری