۱۶:۴۸:۵۹ - دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاشت قلوه سنگ بجای گل و چمن در سوسنگرد
بعضی از ابتکارات شهرداری سوسنگرد کاشت قلوه سنگ بجای گل و چمن در کوی نود دستگاه شهر سوسنگرد بود.

ســوسنگرد نیــوز : بعضی از ابتکارات شهرداری سوسنگرد در حد لاگیگا هستن و همیشه ایده های ناب که توجه همه را به خود جلب می کند، را ابداع می کنند.

محله کوی نود دستگاه که می روی دو محوطه فضای سبزی که سالها علاوه بر استراحتگاه پرندگان رنجور و گنجشکان فراری از دست من و شما، عصرگاهها بهترین جلسات پدربزرگهایی بود که خاطرات گذشته را بازگو می کردند که برخی جوانان هم پای صحبت این ریش سفیدان می نشستند و عشق نوش جان می کردند.

در اینجا بویی از حجم و گیگ و بسته و…نبود ، انلاین انلاینه به عمق تاریخ سیر می کردند و صفای پدربزرگان گرما بخش دنیای جوانی می شد.

و اما …!!! همین که شهرداری پی به این قضیه برد، دست بکار شد و پیمانکاران را فراخواند و بصورت رگبار همه چیز را به خاطره ها سپرد. باغچه ها خوب محله نود دستگاه دیگر نه پناهگاه گنجشکان و نه همنشین پدر بزرگان است ، بلکه قلوه سنگ های بزرگ و کوچک جای فضای سبز گرفته اند ، نمی دانم چرا؟

شاید برای گسترش بازی هفت سنگ در تلاشند و یا شاید بخواهند از اینجا شیطان را رجیم کنند.

و اما اگر واقعبینانه به این قضایا نگاه کنیم شاهد خواهیم بود که متاسفانه  پروژه ها و ایده های شهرداری به کندی پیش می رود و یا به دست فراموشی سپرده می شود، قلوه سنگ های که بجای گل و چمن در باغچه ها تلنبار شده در مواقعی به بازی خطرناک کودکان مبدل شده و برخی شیطنتها کودکان موجب آزار و اذیت خودروها مردم شده است ، لطفاً کاری پیش ببرید قبل آنکه سنگی شیشه خودرو مسئولی را خرد کند.

نگارنده : خبرنگار سوسنگرد نیوز/۱۶ مرداد

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری