۲۳:۰۸:۵۲ - دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقدیر و تشکر مسئولین انتظامی از خبرنگاران دشت آزادگان
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دشت آزادگان با دعوت از خبرنگاران فعال سطح شهرستان روز خبرنگار را تبریک گفتند.

سوسنگرد نیوز :  سرهنگ ۲″سید قاسم موسوی ” جانشین فرماندهی شهرستان دشت آزادگان با دعوت از خبرنگاران هفدهم مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران و فعالان بی منت عرصه رسانه تبریک گفتند.

سرهنگ۲ موسوی با توجه به انتشار اخبار و اطلاع رسانی در راستای اعتلای سطح بصیرت و آگاهی جامعه گفت: مسئولیت سنگینی است که بر دوش خبرنگاران پرتلاش و بی منت نهاده شده که با اقدامات ارزشمند تعهدات سنگین مسیر رسالت رسانه ای با تمام ناهمواریها و دشواریها طی نمایند و با قلم هایشان طعم صداقت و حقیقت را در اختیار جامعه قرار می دهند.

 

سید قاسم موسوی در ادامه افزود : خبرنگاران از زمان جنگ ،پا به پای مردان ما بودند و رزمندگان با سلاح کلاشینکوف و خبرنگاران با دوربین های بزرگ قدیمی و در سخت ترین شرایط ،جنگ را  به تصویر کشیدند.

 

سرهنگ ۲ موسوی تصریح کرد : خبرنگاران تیر اندازی و تاثیرات بد  آن و نارضایتی مردم را بیشتر در اخبار و گزارشات خود  برجسته کنند تا فرهنگ تیر اندازی در مراسمات  و مجالس کمرنگ و کمرنگتر شود و در حقیقت این تیراندازی های بی جا ،چیزی جز نارضایتی مردم و ایجاد رعب و وحشت در ساکنین و ایجاد عدم امنیت ،منعکس نکرده است.

 

وی افزود : خوب است فرهنگ تیراندازی کنارگذاشته شود و به فرهنگ های بالا ،ایده و فکر  روشن  برسند و بدانند که تیراندازی در مراسم تا کنون منجر به سکته و مرگ افراد شده .خبرنگاران این اتفاقات ناخوشایند بعد از تیراندازی را در قلم و گزارشات خود بنویسند تا شاید عبرتی باشد و این فرهنگ ناشایست از مراسمات حذف شود.

 

در پایان جانشین فرماندهی انتظامی دشت آزادگان ضمن آرزوی توفیق روز افزون این عزیزان متعهد و پرتلاش در پرتو عنایات پروردگار متعال لوح تقدیر و تشکر به رسم یادبود اهدا نمود.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری