۸:۲۱:۵۸ - سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول حفظ آثار دفاع مقدس دشت آزادگان در یادواره شهدای زن کوی مشروطه سوسنگرد:
همه باید بدانند که شهر رزمندگان ،جانبازان، ایثارگران و مردم دشت آزادگان در حقیقت شهر شهدا است
در جبهه یک جو و عالمی حاکم بود و آن جو شهادت است و همه رزمندگان تنها فکر و ذکر آنها شهادت و شهید شدن است.

سوسنگرد نیوز : یادواره شهدای زن کوی مشروطه به همت پایگاه بسیج خواهران  الهدی در روز دوشنبه ۹۶/۵/۳۰ مصادف با روز جهانی مسجد برگزار شد، در ابتدای برنامه ، مراسم با قرائت قاری قرآن  آقای مهندس نصیری مجد فرمانده پایگاه امام حسن مجتبی نورانی شد، در ادامه برنامه، شاعر اهل بیت و خادم حسینی آقای هانی مذحجی اشعار زیبایی را نثار شهیدان و خانواده شهیدان کرد.

 

یادگار ۸ سال دفاع مقدس سرهنگ مطیعی نسب و ریاست حفظ از آثار دفاع مقدس ضمن تبریک سالروز ازدواج و روز ازدواج حضرت فاطمه (س) و امام علی (ع) و تقدیر و تشکر از پایگاه بسیج  الهدی و تمام همکارانی که در اجرای یادواره شهدای زن دشت آزادگان ، کوی مشروطه و شهیده ناز قلچی  دست داشتند ،گفت: شهیده ناز قلچی نه شرقی بود و نه غربی ، شهیده ناز قلچی نماد عفت ، مقاومت، ایثار و از خود گذشتگی بود، زنی که برای مردم یک خدمتگذار واقعی و برای جمهوری اسلامی ایران یک افتخار و سربلندی بود .

 

سرهنگ مطیعی نسب اضافه کرد : هرچه از شهدا سخن بگوییم ،کم است و زبان قاصر است .چون شهدا و خون شهدا باعث شد که نظام جمهوری تا کنون پابرجا بماند، همه باید بدانند که شهر رزمندگان ،جانبازان،ایثارگران و مردم  دشت آزادگان ،در حقیقت شهر شهداست .

 

وی ادامه داد : در جبهه یک جو و عالمی حاکم بود و آن جو شهادت است و همه رزمندگان تنها فکر و ذکر آنها شهادت و شهید شدن است.

 

وی افزود :مانند محسن حججی که همه چیز  را رها کرد و شهادت و سربریدن که هدف آن دفاع از حریم اهل بیت بود  را با جان و دل قبول کرد.

 

سرهنگ مطیعی نسب همچنین بیان کرد : کسی که شیعه و مدافع اهل بیت می باشد باید سرش را  برای  حفظ همین راه تا زمان ظهور امام زمان (عج) بدهد و بعد از ظهور امام همه این ظلم و ستم ریشه کن می شود .

 

مسئول مرکز حفظ آثار در ادمه اضافه کرد : جنگ امروز ،جنگ فرهنگی است و همه خانواده ها و جوانان باید هوشیار و با بصیرت  باشند تا درگیر این جنگ نشوند و نگذارند خون شهیدان پایمال شود .

 

وی اظهار کرد : انجمن صهیونیسم از سال ۱۹۰۱ توطئه مبارزه با شیعه و از بین بردن ارزش های دینی را شروع کردند و تلاش های بسیاری کردند تا حججی و امثال آن بترسندو وارد صحنه ی جنگ نشوند ،اما نقشه های آنان کاملا به هم ریخت و فهمیدند که ما حججی های زیادی داریم که برای دفاع از اسلام و اهل بیت حاضرند جان و سر خود را بدهند .

 

در ادامه گروه سرود دخترانه پایگاه بسیج الهدی ،سرودی را تقدیم شهدا کردند .

 

همچنین شاعر اهل بیت  رسول سعیداوی با اشعار زیبایش برنامه را اشک باران کرد.

 

در آخر برنامه از خانواده های شهدا تقدیر و تشکر و لوح تقدیر و یادبودی به آنها اهدا شد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری