۲۰:۰۹:۲۹ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قبل از شروع سال تحصیلی ۹۶ خط کشی عابر پیاده و ایمن سازی بیشتر در اطراف مدارس صورت می گیرد
افرادی که خواهان انجام سرویس مدارس هستند باید قبل از شروع مهرماه به آموزش و پرورش مراجعه کنند تا پس از تکمیل مدارک جهت اخذ مجوز به پلیس راهنمایی و رانندگی معرفی شوند.

درویشی مسئول راهنمایی و رانندگی دشت آزادگان در گفتگو با سوسنگرد نیوز : باتوجه به شروع سال تحصیلی و افزایش سفرهای درونشهری و همچنین استفاده دانش آموزان از سرویسهای مدارس،پلیس راهنمایی و رانندگی در نظر دارد ضمن افزایش حضور فیزیکی خود در سطح شهر باقوت با خودروهایی که بدون مجوز نسبت به جابجایی دانش آموزان اقدام میکنند برخورد کند.

 

درویشی افزود :  افرادی که خواهان انجام سرویس مدارس هستند باید قبل از شروع مهرماه به آموزش و پرورش مراجعه کنند تا پس از تکمیل مدارک جهت اخذ مجوز به پلیس راهنمایی و رانندگی معرفی شوند.

 

مسئول راهنمایی و رانندگی در ادامه گفت : با عنایت به شروع سال تحصیلی و افزایش آمد و شد در سطح شهر و احتمال افزایش تصادفات،طبق روال سنوات گذشته جلسه ای باحضور سرپرست شهرداری  ،رییس سازمان حمل ونقل همچنین  پلیس راهنمایی و رانندگی  ،در شهرداری برگزار شد که مقرر شد تا قبل از شروع سال تحصیلی و جهت ایمن سازی معابری که مدارس در آنها قرار دارند،خط کشی عابر پیاده  ، سرعتکاه ، تابلو خطر و مدرسه ، نصب شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری