۲۳:۰۸:۰۹ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید جانشین فرماندهی سپاه خوزستان با هیئت همراه از گروهان نمونه عشایری دشت آزادگان+تصاویر
جانشین فرماندهی سپاه خوزستان با هیئت همراه از تمرینات گروهان رژه رونده عشایری عرب خوزستان به منظور حفظ آمادگی و حضور در مراسم رژه ۳۱ شهریور در تهران دیدار و نظارت کردند.

سوسنگرد نیوز : سردار معین پور  جانشین فرماندهی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در بازدید از تمرینات گروهان عشایر عرب گفت : بسیج و اعضای بسیج ،مال جمهوری اسلامی ایران می باشد و مختص یک ارگان نیست و در واقع بسیج ، سربازان واقعی امام زمام (عج) می باشند که برای قیام بزرگ در حال آماده شدن هستند و سپاه آنها را پوشش و حمایت می کند .

 

سردار معین پور در ادامه افزود : بنده به شخصه نسبت به  دشت آزادگان  بخاطر روحیه شما و شهدای که هدیه دادین ، همچنین این سرزمین پاک و متبرک به خون شهیدان و محبت و عزت شما ، انس و الفت خاصی دارم که ما مدیون همه شهیدان هستیم ، در اینجا احساس آرامش می کنم .

جانشین فرماندهی سپاه استان خوزستان در ادامه ابراز داشت : از زحمات تک تک عزیزانی که هم در خود گروهان تلاش می کنند و اشخاصی که گروهان را هدایت و راهنمایی می کنند تقدیر و تشکر می کنم و ما همیشه و هرساله به آنها افتخار می کنیم که به نحو احسنت قدرت خودشان را بین تمام گروهای عشایری دیگر به نمایش می گذارند و جزو اولین ها می شوند ، که امسال نیز غیر از این را انتظار نداریم و مطمئن هستیم که بازهم سربلند برمی گردید و نماینده شایسته ای برای استان خوزستان باشید .

 

سردار معین پور در پایان عنوان کرد :  خوزستان اقوام مختلفی دارد که باهم و دست در دست هم ،یک ید واحده می شوند و با صفا و صمیمیت و اتحاد تحت سایه ولایت فقیه باهم زندگی می کنند و گروهانی که به تهران اعزام می شوند به نمایندگی از تمام مردم خوزستان می باشند و این افتخار بزرگی است و یکی دیگر از افتخارات شیعی بودن شما است .

 

سرهنگ احمد حمدی صخری  فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت : شهرستان دشت آزادگان از لحاظ ولایت مداری و انقلابی ،زبان زد خاص و عام است.

وی افزود : عشایر غیور ما  با تبعیت از ولایت و شجاعت طبق فتوایی که داده شد جلوی استعمار انگلستان را گرفتند و پیروزی را تقدیم اسلام کردند.

 

سرهنگ پاسدار حمدی صخری عنوان کرد : یادمانی که در شهر حمیدیه می باشد ،شاهد همین وقایع و پیروزی است.

 

وی همچنین افزود : عشایر غیور ما ،جهادین را تجربه کردند . (یکی جهاد مقابل انگلیس و دیگری جهاد در هشت سال دفاع مقدس ) که در هردو ، با روحیه و مکتب اهل بیت(ع) با دست های خالی جلوی دشمنان ایستادگی کردند وبا بصیرت همیشه در صحنه هستند و  پیروزی را به جان میخرند.

 

فرماندهی ناحیه سپاه دشت آزادگان در پایان گفت : نزدیک به ۱۱ سال است که هر ساله در ۳۱ شهریور هر سال بعنوان تجدید بیعت و میثاق با آرمانهای انقلاب امام راحل ،۲۶ شهریور گروهان عشایر عرب  به تهران  اعزام می شوند و اقتدار و صلابت نیروهای مسلح به نمایش گذاشته می شود و هرساله  از بین گروهان عشایر ، گروهان عشایر عرب استان خوزستان بعنوان  نمونه انتخاب می شوند .

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری