۱۰:۱۰:۲۰ - دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نامه ای برای ترامپ
ترامپ کاریکاتوری ،می خواهم یک قصه برایت تعریف کنم
 ترامپ کاریکاتوری می خواهم یک قصه برایت تعریف کنم شاید بعد از شنیدن آن ، از حرفها و عکس العملی که اخیرا کردی ،پشیمان،دودل،…یا شاید بدتر از همه بترسی و دیگر نتوانی تصمیمی بگیری و یک آدم دوشخصیتیه دیوانه بشی .

ترامپ کاریکاتوری می خواهم یک قصه برایت تعریف کنم شاید بعد از شنیدن آن ، از حرفها و عکس العملی که اخیرا کردی ،پشیمان،دودل،…یا شاید بدتر از همه بترسی و دیگر نتوانی تصمیمی بگیری و یک آدم دوشخصیتیه دیوانه بشی .

تو هم مانند بقیه روئسای سابق از ترسی که دارید تنها عربده و فحاشی می کنید و زورتان تنها به کمتر از خودتان می رسد .تو هیچ فرقی با اوباما ،بوش و ….نداری و همه سروته یه کرباس هستین،مشغول کشیدن نقشه های بی سروته و مضحک هستین ،غافل از اینکه اینجا در ایران ،در خلیج همیشه فارس و سراسر زمین پاک ایران ،توسعه و پیشرفت می کنیم .

اینجا ایران است ،سرزمین دلاوران و شهیدپرور که خونشان و روحشان از حب حسین (ع)و اهل بیت مملو شده و هیچ کس و هیچ چیز و هیچ تصمیمی نمیتواند دل این مردم را بلرزاند .

پیشرفت تنها به سلاح و مهمات و زبان درازی نیست ،همان که نتوانستید تنها یک ذره از خاک و جوانان مسلمان را به سمت خود بکشانید ،این هم برای ما یک نوع پیشرفت فکری و عقیدتی است .

همین که جوانان ما همچون حججی و بقیه دلاورمردان با وجود اینکه ،داعشی های سیاه پوش وحشی و زشت با حداکثر جمعیتی که داشتند ،به مردم حمله کرده ،مردم نترس ایران بازهم جوانان و فرزندان خودشان را سپاه پوش کرده و راهی دفاع از حرم کردند ،این برای پیشرفت است و از هزارتا تحریم ،بهتر می باشد و افتخار می کنیم که تحریم باشد اما جوانانی غیور و دلاور داریم و نترس .

اما تو چه داری ترامپ ،آیا سربازانت اینگونه قوی هستند یا با اولین دستبند زدن ،اشکشان درمی آید و حتی به خرابکاری هم می رسانند ، آیا قدرتان این است یا تنها عربده می کشید ؟!!

اینجا ایران است و خبری از عربده و حرف نیست،حرف سپاه پاسداران با عملشان یکی است ،اینجا مرد عمل داریم به نام قاسم سلیمانی و حججی وشهید باوی و خوش لسان ،جبار عراقی و خیلی از شهدای معلوم و گمنام دیگر .

قدرت به صدای بلند نیست به عمل است ،اینجا همه ،زن و مرد ،پیروجوان،کوچک وبزرگ سپاهی هستند و اهل عمل ،همین که فرزندانی با ایمان در خانواده های ایرانی در شرایط مثلا تحریم تربیت شوند ،خودش یک قدرت دربرابر دشمنان است.

ترامپ دیوانه ،اینجا مادرانی داریم که با وجود تحریم و در نبود پدر ،فرزندانش را با ایمان و دارای عزت نفس ،از طریق امرار معاش حلال و سبزی فروشی و کارهای ریز بزرگ کرد ،که حالا همین کودکانی که در سختی بزرگ شدند ،یکی مهندس و دیگری رییس یک شرکت و دیگری سرباز حرم اهل بیت است ،پس اگر تحریم قرار است بر ما تاثیر بگذارد ،چرا جوانان ما سرباز حرم اهل بیت شدند و نترس .

پدرانی داریم که در نبود مادر فرزندان ،اما باز هم در شرایط سخت و امرار معاش اندک همچون کفاشی و دست فروشی ،توانستند نابغه هایی را برای ایران تربیت کنند.

شرکت ها و کارخانه هایی زده شد که به تمام جهان جنس های مختلف ،خوراک و پوشاک صادر می کنیم ،پس تحریم کجاست که گفتی آقای ترامپ کاریکاتوری .

ترامپ این را آویزه ی گوشت بکن و بفهم که ایران و قاسم سلیمانی شکست ناپذیر هستند و هر کاری که بکنی ،در آخر ما پیروز صحنه هستیم .

ترامپ جان ،تمام فرضیه هایت اشتباه است ،چون کسی که در سختی و شرایط سخت قرار می گیرد ،جوهره ای گرانبها و قوی و نشکن می شود ،اینجا ایران است پر از طلاهای ناب و جوهره هایی کمیاب که در تمام دنیا ،مانند آنها پیدا نمی شود .پس تحریم برای ایران و ایرانیان و سپاهیان معنایی ندارد .
ایران همه سپاهی هستند و وسلام

نگارنده : حریزاوی /خبرنگار سوسنگرد نیوز

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری