۱۰:۲۸:۴۵ - یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام کاروان ۸۰۰ نفری راهیان نور دانش آموز شهرستان دشت آزادگان
کاروان دانش آموزان پسر شامل ۸۰۰ نفر در قالب ۱۸ اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند .

سوسنگرد نیوز : سرهنگ پاسدار حمدی صخری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان ضمن تقدیر و تشکر از تمام حاضرین در این جمع معنوی و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) ، خاطر نشان کرد: اعزام مرحله اول دانش آموزان  به یادمانها ، برای تجدید میثاق و تجدیت بیعت با آرمانهای شهدا و امام راحل هرساله دانش آموزان راهیان نور در این ایام  برای تجدید بیعت اعزام می شوند

 

وی افزود : اعزام دانش آموزان باعث انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به قشر دانش آموز می شود.

 

فرماندهی سپاه دشت آزادگان : دانش آموزان باید با تاثیر از سیره شهدا و وصیتنامه شهدا که جز عقیده و فرهنگ ایثار و شهادت را منتقل می کردند ، شما با الگو برداری از آنها این سیره را هرچه می توانید، گسترش دهید .

 

سرهنگ حمدی صخری عنوان کرد : دانش آموزان باید بدانند که شهدای ما در ۸ سال دفاع مقدس چه فداکاری ها حماسه هایی را به سرانجام رساندند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران به تصرف دشمن در بیایید .

 

وی افزود : رزمندگان ۸ سال این فداکاری و حماسه ها را از کلاس درس و مدرسه یاد گرفتند و برای تمام جهان به نمایش گذاشتند و با کمترین امکانات ،جانفشانی کردند .

 

 

نعیمی ریاست آموزش و پرورش دشت آزادگان گفت : شما دانش آموزان اگر در این مسیر قدم بر می دارید بسیار مهم است که عارفانه و آگاهانه باشد .

 

وی افزود : دانش آموزان باید بدانند که سیر و سفر ، آنهم از نوع مذهبی و دینی ، مزایای بسیار خوبی دارد و نتایج خوبی نیز خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری