۱۵:۱۶:۱۰ - جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حجت الاسلام و المسلین شمیل پور در خطبه های نماز جمعه شهر سوسنگرد :
شرایطی که شرکت های نفتی برای جذب نیرو قرار داده شده اند باید مجدداً مورد بررسی قرار گیرد ، چون اصلا عدالتی در آنها اجرا نشده است
درست نیست که دانشجوهای تحصیل کرده خوزستانی بویژه دشت آزادگان  بیکار بمانند و مورد دوم داشتن سابقه کار لست ،خب این جوانانی که چند سال پشت سر هم دنبال کار هستند و از بیکاری می نالند ،سابقه کار را از کجا بیارند و این مورد و داشتن سابقه کار در پرونده های شما خوزستانی ها نیست .

سوسنگرد نیوز : امام جمعه ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد  حضرت محمد (ص) و  میلاد حضرت امام جعفر صادق  (ع) به تمامی حاضرین و همچنین تقدیر و تشکر از تمامی دست اندرکارانی که در برنامه ۸ آذر سالروز فتح بستان تلاش کردند، گفت : وزارت نفت قرار است دوهزار و صد نفر را استخدام کند اما چه استخدام بد همراه با شرایطی بدی است.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی شهرستان دشت آزادگان افزود : آنها آمده اند که کارآموزان که در بهترین دانشگاهها تحصیل کرده اند را انتخاب می کنند و موضوع مهمی که باید بدانید این است که هیچ کدام از دانشگاههای خوزستان جزو دانشگاههای برتر ایران نیستند و شما تحصیل کرده ها ،لیسانسه ها و فوق لیسانسها ،شما از این امتیاز محروم هستید .و این یک امر بسیار نادرست و غیر عادلانه می باشد .

 

دکتر شمیل پور تصریح کرد :درست نیست که دانشجوهای تحصیل کرده خوزستانی بویژه دشت آزادگان  بیکار بمانند و مورد دوم داشتن سابقه کار لست ،خب این جوانانی که چند سال پشت سر هم دنبال کار هستند و از بیکاری می نالند ،سابقه کار را از کجا بیارند و این مورد و داشتن سابقه کار در پرونده های شما خوزستانی ها نیست .

 

 

حجت الاسلام و المسلمین شمیل پور در ادامه گفت : شرایطی که شرکت های نفتی برای جذب نیرو قرار داده شده اند باید مجددا مورد بررسی قرار گیرد چون اصلا عدالتی در آنها اجرا نشده و با این حساب جوانان این منطقه باز هم بیکار می مانند .

 

امام جمعه شهر سوسنگرد افزود : درواقع  شرکت های نفتی ،شرایطی که گذاشته اند ،طبق معیارهای خودشان و فرزندانشان و افراد غیربومی می باشد و هر آنچه را که به نفع خودشان است ،جلو می برند .ما نباید در برابر این بی عدالتی ساکت بمانیم ،این موضوع و این شرایط ، خیانت به فرزندان این مرز و بوم است .

 

دکتر شمیل پور بیان کرد : این شهرستان شهید پرور است و طریق القدس و طریق الحسین(ع)  هستیم ، نباید چنین خیانت بزرگی به مردم و جوانان تحصیل کرده شود .

 

 

وی افزود : فرزندان شما شرکتی ها و غیر بومی ها ،از فزندان ما بهتر نیستندو نباید بی عدالتی ایجاد شود .این استخدام غیربومی ،شروع خیانت است و اگر سکوت اختیار کنیم ،فردا بدتر از این امر سر ما و فرزندان ما می آید .

 

دکتر شمیل پور در ادامه  اظهار داشت : آقای رییس جمهور و وزیر نفت این حرکت شما ،حرکت ضدانقلابی و ضد آرمانهای امام  است و اگر جلوی این حرکت را نگیرید ،تبدیل به بحران بزرگی در خوزستان می شود و شورش به پا می افتد .فتنه نباید در خوزستان ایجاد شود و این موضوع استخدام و شرایط بدی که گذاشته اید ،یک فتنه ی بزرگی است .

 

امام جمعه شهر سوسنگرد همچنین در ادامه گفت: این حرکت نباید صورت گیرد چون با انجام این حرکت ،جوانان ما به آغوش دشمنان می روند چون راه حل دیگری ندارند ،بی پولی و بیکاری در ذهن آنها شعله ور می شود .جوانان ما تا به امروز صبر کردند ولی دیگر نمی توانند صبر کنند  لطفا رسیدگی شود و جلوی این فتنه ها را باید بگیرید .

 

عضویت در شبکه خبری دشت آزادگان | سوسنگرد نیوز :

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری