۱۹:۵۸:۲۳ - جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پوتین: مصمم به برگزاری مسابقات جام جهانی درعالی ترین سطح هستیم
مسکو – ایرنا – ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در آغاز مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ گفت: بی صبرانه در انتظار آغاز جام جهانی و مصمم به برگزاری آن در عالی ترین سطح هستیم. به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری روسیه در این مراسم که راس ساعت ۶ بعد ازظهر روز جمعه به وقت

مسکو – ایرنا – ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در آغاز مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ گفت: بی صبرانه در انتظار آغاز جام جهانی و مصمم به برگزاری آن در عالی ترین سطح هستیم.

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری روسیه در این مراسم که راس ساعت ۶ بعد ازظهر روز جمعه به وقت مسکو در کاخ کرملین آغاز شد، گفت: کشور ما با بی صبری در انتظار مسابقات جام جهانی است تا بهترین بازیکنان فوتبال جهان بتوانند مهارت خود را به نمایش گذاشته و بازی خوبی برای همگان عرضه کنند.
وی افزود: اطمینان دارم افرادی که برای تماشای مسابقات فوتبال و حمایت از تیم های خود به روسیه خواهند آمد، خاطرات به یادماندنی از این کشور خواهند داشت.
ایتارتاس به نقل از رئیس جمهوری روسیه نوشت: تماشاگران خارجی امکان آشنایی با فرهنگ، تاریخ و طبیعت بی نظیر روسیه را خواهند داشت.
وی ادامه داد: بدیهی است که آنها می توانند مهماندوستی و خوشرویی ما را احساس کنند به ویژه اینکه مسابقات فوتبال در ۱۱ شهر روسیه برگزار می شود و تماشاگران فوتبال امکان سفر به چند شهر این کشور پهناور را خواهند یافت.
پوتین گفت: هر کس که حتی یک بار به روسیه آمده باشد، می داند ما چگونه دوستان را می پذیریم. تماشاگران،بازیکنان فوتبال و مربیان را دوستان خود می دانند.
وی ادامه داد: تمام تلاش ممکن را بکار می بندیم که مسابقات جام جهانی، جشن واقعی باشد اما هدف اصلی این است که خانواده بزرگ ورزش را منسجم تر کند. خانواده ای که ورزش، دوستی، رقابت سالم و ارزش هایی که با هیچ چیز مادی قابل مقایسه نیست، مهم تر از همه است.
رئیس جمهوری روسیه خاطرنشان کرد که در روسیه علاقه به فوتبال قدمت دیرینه دارد و ریشه در مردم کشور دوانیده است. امروز با بازیکنان مشهور فوتبال از کشورهای مختلف ملاقات کردم که با تلاش آنها فوتبال چنین محبوبیت جهانی یافته است. اما در برگه تاریخ فوتبال جهان نام قهرمانان کشور ما نیز نوشته شده است که نیکیتا سیمونیان، رینات داسایف و دهها قهرمان بااستعداد از ان جمله هستند.
وی ادامه داد: شمار کسانی که در روسیه در رشته فوتبال مشغول هستند به بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر می رسد.
پوتین گفت: اطمینان دارم جام جهانی ۲۰۱۸ عامل قدرتمندی برای توسعه ورزش در مناطق مختلف روسیه، کل جهان نخست و در بین جوانان خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: این قرعه کشی نیست که پیروزی را برای تیم های شرکت کننده در جام جهانی به ارمغان می آورد بلکه مهارت تیم ها و بازیکنان، نتایج بازی ها را رقم خواهد زد.
رئیس جمهوری روسیه گفت: برای تمام ۳۲ تیم شرکت کننده در جام جهانی آرزوی موفقیت می کنم و از تماشاگران فوتبال نیز دعوت می کنم برای تشویق تیم های مورد علاقه خود به روسیه سفر کنند.
به گزارش دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین، در مراسم امروز بیش از ۱۳۰۰ نفر دعوت شده اند که ۳۰ نفر از سرمربیان ۳۲ تیم شرکت کننده از جمله حاضران هستند.
در این مراسم «علی دایی» و «مهدی مهدوی کیا» دو تن از اسطوره های فوتبال ایران به دعوت فیفا حضور دارند.
از دیگر اسطوره های فوتبال که از سوی فیفا به این مراسم دعوت شده اند، می توان به سامی الجابر، دیدیه دروگبا، ساموئل اتوئو، وانکو کانو، کازویوشی میورا، پارک جی سونگ، رونالدو، رونالدینیو، پله، پائولو مونترو، هسام حسن، مارسل دسایی و … اشاره کرد.
شبد*۳۹۱*۹۱۲۲*انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری