۹:۳۱:۵۸ - سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یادداشت / حریزاوی
اسپینر ، وسیله سرگرمی جدیدی که اخیراً وارد بازار ایران شده
بازی و سرگرمی جدیدی که به لقب آرامش دهنده وارد بازار شده و در واقع با نام مستعار آرامش دهنده باعث تحریف افکار و دور کرد جوانان از گرفتن تسبیح است .

 سوسنگرد نیوز : بازی و سرگرمی جدیدی که به لقب آرامش دهنده وارد بازار شده و در واقع با نام مستعار آرامش دهنده باعث تحریف افکار و دور کرد جوانان از گرفتن تسبیح است.

سازندگان این سرگرمی درحقیقت دشمنان اصلی اسلام هستند و جوانان ما باید بصیرت کافی را داشته باشند و با هوشیاری کامل جلوی این افکار غلط را بگیرند و در ترویج این سرگرمی بکاهند .

 

با تفکر و تعقل میبینیم که این نه تنها سرگرمی نیست بلکه اعصاب و روان آدم را کم کم داغون و نابود می کند و دشمنان اسلام با تنوع رنگ و شکل و زرق و برقهای متفاوت این وسیله میخواهند چشم و دل جوانان مارا از مسائل اصلی کور نگه دارند و آنها را مشغول مسائل هیچ و پوچ و بدون نتیجه بکنند .

دشمنان با دیدن تسبیح در دست جوانان جامعه ی اسلامی ما و گفتن اذکار فاطمه زهرا (س) ، با فکر و اندیشه ی جدید می خواهند که با این روش ،جوانان ما را از گرفتن تسبیح دور کنند و آنها را با اسپینر ،یک وسیله مزحرف ،مشغول رنگ و چراغ بازی بکنند

تعریفی که همه فروشندگان ،تاجران و فضای مجازی در مورد اسپینر کرده اند به شرح زیر است :

سپینر چیست؟

وسیله ای پلاستیکی یا فلزی که در مرکز آن یک بلبرینگ و در اطراف آن چند وزنه وجود دارد. با نیروی دست شما به چرخش درمیاد و بسیار نرم برای چند دقیقه میچرخه. کاربرد اسپینر و سایر فیجت ها برای ایجاد آرامش و کاهش استرس و افزایش تمرکز در افراد هست. و البته، بازی کردن با اسپینر یک تفریح تمام عیار هم هست.

ولی جوانان و نوجوانان هوشیار و بابصیرت باشید که اسپینر اصلا آرامشی را به سراغ نمی آورد .

جوانان و نوجوانان هوشیار و با بصیرت با نگاهی عاقلانه به این سرگرمی و تسبیح باید تسبیح را برای ایجاد آرامش و وسیله ای زیبا در دست انتخاب کنند تا دوباره نقشه های شوم فتنه گران را نابود کنند .

خدارو شکر تسبیح هم تنوع های زیادی دارد و آنهایی که تابع مد و رنگ خاصی هستند ،می توانند تسبیح مطابق با لباس خود را انتخاب کند و همچنین با این حرکت ،اذکار فاطمه زهرا س را همیشه بر لب داشته باشند و همین اذکار حافظ و نگه دار آنها خواهد شد و توفیق الهی را به دنبال دارد .

 

نگارنده : حریزاوی  ،خبرنگار شبکه خبری دشت آزادگان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری