۱۱:۳۹:۴۰ - یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کل دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان خوزستان در شهر سوسنگرد:
اقتصاد مقاومتی با واردات بی رویه سازگاری ندارد، چون بیکاری و رکود را به دنبال دارد
همایش بصیرت و میثاق امت با ولایت با سخنرانی مدیر کل دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان خوزستان در مسجد امام علی (ع) شهر سوسنگرد برگزار شد.

سوسنگرد نیوز : حجت الاسلام و المسلمین دکتر شمیل پور امام جمعه شهر سوسنگرد در همایش ۹ دی ضمن خیر مقدم به همه حاضرین گفت : از تمامی عزیزان با بصیرت که امروز در محفل سیاسی ، مذهبی شرکت دارند، تقدیر و تشکر می کنیم.

دکتر شمیل پور عنوان کرد : خیر مقدم ویژه به مرد دلسوز نظام و ولایت فقیه رئیس دفتر نظارت بازرسی انتخابات خوزستان که در این مراسم حضور پیدا کردند.

امام جمعه شهر سوسنگرد در ادامه بیان کرد : عمارهای رهبری این فرزندان محض ولایت فقیه و فرزندان امام خمینی (ره) با بصیرت بالا و درک و شعور مجدداً در ۹ دی با مقام معظم رهبری بیعت کردند، ما به این رهبری می بالیم.

ابوالحسن معماری استاد دانشگاه و مدیر کل دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان خوزستان با تبریک روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت گفت : در این شهرستان که به دوران گذشته و دفاع مقدس مراجعه کنیم ، هر قدمش مزین به خون شهدا است ، انسان وقتی وارد این خطه می شود یاد شهداء در دلش می افتد و سلام و درود به آنها می فرستد.

معماری با اشاره به چگونگی بوجود آمدن ۹ دی گفت : حماسه ۹ دی برمیگردد به وقایع قبل از ۹ دی است و ۹ دی یک حرکت بزرگی بود و جهان را متعجب کرد و مانند ۲۲ بهمن یوم الله در تاریخ ثبت شد.

وی همچنین به اهمیت ۹ دی اشاره کرد و گفت : به واسطه همین ۹ دی و حرکت پرخروش مردم در ۹ دی است که امت اسلام باقی می ماند ، چون مردم و امت اسلامی همیشه با بصیرت هستند و زیر بار فتنه ها نمی روند.

معماری اضافه کرد : دشمن باید بداند که کوچکترین حرکت اگر بکند مانند فتنه گران نابود خواهد شد.

معماری به فتنه ۸۸ اشاره و اظهار داشت : بحث انتخابات و تقلب مطرح نبود و در واقع به دنبال تخریب نظام اسلامی بودند و فتنه گران بهانه تقلب را مورد استفاده قرار دادند.

وی افزود : و در آخر نیروهای مؤمن در حماسه ۹ دی جلوی این فتنه ها را گرفتند و مثل همیشه فتنه نابود و شیعه آل علی در آن روز حماسه بزرگ را آفریدند و در آن روز سایت ها و تمام خبرگزاری های فتنه گران شکست خودشان را اعلام کردند.

مدیر کل دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان خوزستان به فرمایشات رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب در فرمایشات خود همیشه به این مورد که مردم سرمایه های انقلاب هستند، تاکید داشتند.

وی افزود : آنچه آمریکا و صهیونیسم از آن میترسید ، حضور مردم و امت اسلامی در صحنه که حضور آنها با لبیک گویی به حضرت آقا است.

معماری مدیر کل دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان خوزستان در سخنان خود در مسجد امام علی (ع) شهر سوسنگرد به مراقبت دستگاه های دولتی برای جلوگیری از نفوذ دشمن و جریان های فتنه گر اشاره کرد و گفت : مسئولین باید مشکلات گرانی ، تورم و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را رفع کنند.

وی افزود : ما باید اقتصاد را مقاومتی کنیم تا بحران و تحریم تاثیر گذار نباشد، اقتصاد مقاومتی با واردات بی رویه سازگاری ندارد ، چون بیکاری و رکود را به دنبال داردو کالاهای داخلی را زیاد کنید تا اشتغال جوانان را دنبال داشته باشد

وی در ادامه ابراز داشت : چاپلوسی دشمن رت جدی نگیریم ، دشمن می خواهد که شما آیه یأس را بخوانید و نامید شوید و ما نباید آرزوی دشمن را برآورده کنیم و با بصیرت و دانش کافی، اقدام کنیم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری