۱۴:۴۶:۵۷ - پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همایش بصیرتی ویژه خانواده ها در دشت آزادگان برگزار شد
همایش بصیرتی ویژه خانواده ها در دشت آزادگان  به همت فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان و با سخنرانی  استاد دانشگاه حجت الأسلام  زرشناس برگزار شد .

 

حجت الأسلام زرشناس در این همایش علاوه اشاره کردن به مطالبات رهبری درباره بهتر شدن سبک زندگی گفت :اولین چیزی که برای نهادینه کردن یک امر مهم و لازم است ،دیدگاهها باید عوض و اصلاح شود .

 

زرشناس در ادامه تأیید کردو گفت:اولین مرحله عوض کردن دیدگاه نسبت به خود و سپس همسر ،فرزند ،جامعه و دوستان عوض شود و نگاهی توأم با انرژی مثبت باشد و افکار منفی حذف شود .

 

حجت الأسلام زرشناس در ادامه گفت:نسبت به فررندان نگاه مثبت و امانت داشته باشیم و آنها را به بهترین نحو تربیت کنیم زیرا این فرزندان  ،امانتی هستند بین دستان پدر و مادر که باید بدون تنبیه بدنی و زدن دادو بیداد تربیت کرد زیرا این روش ها روشهای درست تربیتی نیستند و باید روشهای صحیح تربیتی را جایگزین کنند و فرزندانی گرانبها تحویل جامعه داد .

 

روابط عاطفی و محبت کلامی را در زندگی های خودمان بدون درنظر گرفتن حواشی ، پررنگ کنیم  و تعامل بین همسران تعامل مهربانانه و صمیمی و مملؤ از احترام به همدیگر باشد ،زیرا هیچکسی بالاتر از دیگری نیست و زن و شوهر ،در کنار یکدیگر و همسو در یک هدف می توانند زندگی مشترک را به حرکت دربیاورند و با لج و غرور و لجبازی هیچ گره ای از گره ی دیگر باز نشده و باز نخواهد شد .

 

استاد زرشناس در آخر تایید کرد و گفت : موضوع اخر و مهمی که خانواده ها و همسران باید بدانند این است که هیچ وقت زندگی و داشته ها و نداشته های خود را با دیگران مقایسه نکنند و از داشته های خود به بهترین شکل استفاده کنند و بخاطر نداشته ها و نگاه به زندگی دیگران ،حسرت نخورند و زندگی خود را با حسرت و غم و اندوه نگذرانند .

 

در پایان نیز به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) ،مراسم و مجلس عزای فاطمیه س توسط بانوان  برپا شد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری