۱۶:۴۴:۲۸ - شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با ایام الله دهه فجر؛
زنگ انقلاب در مدارس دشت آزادگان نواخته شد
به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی ، زنگ انقلاب در مدارس دشت آزادگان نواخته شد.

صبح امروز ۱۴ بهمن ماه همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب اسلامی در مدارس شهرستان با حضور فرمانده ناحیه سپاه دشت آزادگان ، امام جمعه شهر سوسنگرد ، فرماندار دشت آزادگان و جمعی از مسئولین و روئسای ادارت بصورت نمادین در دبیرستان دخترانه  حضرت فاطمه (س) نواخته شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر شمیل پور در مراسم زنگ‌ نمادین که در دبیرستان حضرت فاطمه (س) برگزار شد،  گفت: انقلاب ما انفجار نور بود ، اگر بخواهیم به این واژه  و پیامی که در آن نهفته است بنگریم ، درمیابیم که نور همان علم و دانش و رفاهی است که اکنون شما دارید و به راحتی در حال تحصیل هستید.

 

وی افزود : در آن زمان بچه های ما حق درس و تحصیل را نداشتند و اوضاع مملو از تاریکی و ظلم و اختناق بود که به سبب همین انقلاب اسلامی ، وضع بهتر شد و از مهمترین دستاوردهای انقلاب میتوان به بدست آوردن علم و دانش است.

 

فرمانده قرارگاه فرهنگی در ادامه سخنان خود تصریح کرد :  در آن زمان دشمنان  از پیشرفت علمی دانش آموزان می ترسیدند بخاطر همین آنها را از علم و تحصیل محروم کرده بودن ،اما بعد از انقلاب ،در کل جهان نام و نشانی پیدا کردیم و امپراطور علم و دانش هستیم و حرفی برای گفتن داریم.

 

وی در ادامه اضافه کرد : امروزه کشوری می تواند ، مدعی امپراطوری داشته باشد که از نظر علم و دانش پیشرفت بسزایی داشته باشد.

 

امام جمعه  شهرستان دشت آزادگان عنوان کرد : امید رهبر و ایران اسلامی  و روح پرفتوح امام راحله این است که شما درس بخوانید و تمام فکرو ذهنتان به درس و تحصیل و علم و تحقیق باشد و در دام تله های دشمن و فضای مجازی نیفتید و از علم و تحصیل عقب نمانید .

 

سید جاسم نعیمی مدیر اموزش و پرورش شهرستان دشت آزادگان در مراسم نمادین زنگ انقلاب، گفت : انقلاب اسلامی در همه جای جهان بازتاب دارد .

 

وی افزود : امام خمینی(ره) با پرورش انقلابیون همچون ، شهید مطهری ، شهید بهشتی و دیگر شهدای توانست  حتی قبل از انقلاب اسلامی ، انقلاب را در ذهن و فکر مردم پرورش دهد و آن را به جریان بیاندازد، در واقع همه امام خمینی (ره) را محۓ الدین یعنی احیا کننده دین اسلام ، می دانند .

 

نعیمی در ادامه افزود : شهدای مدافع حرم که اکنون در این شرایط در حال ادامه دادن راه شهدای ۸دسال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی هستند ،دنشان دهنده این است که مدیران ، معلمان  توانستند به خوبی پیام امام راحل را منتقل کنند و فرزندانی پرورش دهند که مایه سربلندی ایران هستند.

 

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری