۱۵:۴۷:۴۳ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولویت جمنا در خوزستان مطالبه‌گری از مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی است
رئیس جمنا اهواز گفت: اسامی مطرح شده به عنوان نامزدهای جمنا در انتخابات مجلس آینده را تکذیب می‌کنیم. منصور امین ظهر امروز اظهار کرد: اسامی مطرح شده به عنوان نامزدهای جمنا در انتخابات مجلس آینده را تکذیب می‌کنیم. وی افزود: در روزهای اخیر برخی‌ها در رابطه با انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی اظهار نظرهایی داشته‌اند

رئیس جمنا اهواز گفت: اسامی مطرح شده به عنوان نامزدهای جمنا در انتخابات مجلس آینده را تکذیب می‌کنیم.
منصور امین ظهر امروز اظهار کرد: اسامی مطرح شده به عنوان نامزدهای جمنا در انتخابات مجلس آینده را تکذیب می‌کنیم.
وی افزود: در روزهای اخیر برخی‌ها در رابطه با انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی اظهار نظرهایی داشته‌اند درحالی که زمان زیادی تا انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است.
رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اهواز با بیان اینکه هیچ کس حتی خود ما حق تعیین نامزدهای نهایی را ندارد، عنوان کرد: فرایند تعیین کاندیدهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهر اهواز بر اساس روند از پایین به بالا و با نظر شورای محلات شهرستان اهواز است و تاکنون هیچ اقدامی در این خصوص به عمل نیامده است.
وی با تأکید براینکه اولویت کنونی جمنا در خوزستان مطالبه‌گری از مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است، گفت: به اعتقاد من انتخاباتی کردن فضا و پرداختن به مسائل مربوط به آن خیلی زود است و باعث فراموشی کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم می‌گردد که این روزها دست به گریبان مردم شده است.
امین بیان کرد: در رابطه با برخی از مشکلات استان به مسئولان پیشنهاداتی داده‌ایم که امیدواریم سهمی در حل این مسائل داشته باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری