۱۶:۳۵:۳۷ - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همایش باموضوع «تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی» در سوسنگرد برگزار شد
همایش باموضوع «تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی» در حوزه علمیه خواهران سوسنگرد برگزار شد

همایش تولید ملی و سرمایه ایرانی ،حمایت از کار و سرمایه داخلی در حوزه علمیه خواهران دشت آزادگان و به همت حوزه بسیج خواهران ام البنین س ،حوزه علمیه حضرت خدیجه کبری س و همکاری و مشارکت دیگر ارگانهای دشت آزادگان همچنین با حضور امام جمعه شهرستان حجت الأسلام و المسلمین دکتر شمیل پور در سوسنگرد برگزار شد .

 

نمایشگاه تولیدات داخلی شامل غرفه های انواع ترشیجات،صنایع دستی و سنتی،نوشت افزار با طرحهای دست ساز و سنتی،غرفه خیاطی و معرفی لباسهای سنتی و ایرانی،حصیر بافی،عروسک سازی و انواع بافتنی ها … می باشد .

این نمایشگاه برای معرفی انواع فعالیت ها می باشد که کارآفرینان می توانند با گرفتن ایده و راهنمایی از اساتید و مربیان محترم ،می توانند کسب و کاری را برای خود ایجاد کنند و همچنین چرخه اقتصاد داخلی را بیشتر به حرکت دربیاورند و ریشه بیکاری کمرنگتر شود .

 

تمام این فعالیتهایی که در نمایشگاه برای حاضرین به نمایش گذاشته بودند ،حتی افرادی که از کمترین سواد و تحصیل برخوردار بودند ،می توانند با سعی و تلاش خود و رفتن به کلاسهای آموزشی ،حرفه و فنی را با کمترین هزینه و کمترین امکانات یاد گرفته و جزو شاغلین جامعه قرار بگیرند .

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری