۳:۳۰:۰۰ - یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گپ خودمانی با مسئول دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم شریف دشت آزادگان
🔴 گپ خودمانی با مسئول دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم شریف دشت آزادگان   🌍سوسنگرد نیوز : اهم برنامه هایی که می خواهید اجرا کنید؟ را نام ببرید. 🔸حریزاوی : بسم الله الرحمن الرحیم ، ضمن تشکر از مسئولین  سایت خبری سوسنگرد نیوز و آرزوی توفیق برای آنان ، مقام معظم رهبری امسال را به

🔴 گپ خودمانی با مسئول دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم شریف دشت آزادگان

 

🌍سوسنگرد نیوز : اهم برنامه هایی که می خواهید اجرا کنید؟ را نام ببرید.

🔸حریزاوی : بسم الله الرحمن الرحیم ، ضمن تشکر از مسئولین  سایت خبری سوسنگرد نیوز و آرزوی توفیق برای آنان ، مقام معظم رهبری امسال را به نام سال همدلی دولت و ملت و همزبانی نامگذاری  نمودند چنانچه خداوند سبحان توفیق  دهد این دفتر و کارکنان آن بتوانند معنویات مقام معظم رهبری در تحقق این هدف را برآورده نمایند .

🌍سوسنگرد نیوز :به نظر شما مراجعین دفتر ارتباطات مردمی از پاسخگویی و حل مشکلات خود رضایت دارند؟

🔸حریزاوی : رضایت همگانی آرزویی است که نه پیامبران و نه اولیاء الهی نتوانستند به آن دست بیابند ، ما هدف رضایت مندی حداکثری را در نظر گرفتیم و امیدواریم در حد توان خود در این زمینه حرکت کنیم و میزان رضایت مندی از مردم و مراجعین پرسیده شود.

🌍سوسنگرد نیوز :لطفاً بفرمایید میزان تاثیر گذاری دفتر ارتباط مردمی در حل مشکلات اشتغال جوانان تا چه حد بود؟

🔸حریزاوی : دفتر ارتباطات مردمی که یک نهاد مردمی است و ملجأ و پناهگاه عموم مردم از جمله قشر مظلوم بیکار از جوانان و تحصیلکردگان تاکنون پا به پای آنها گام برداشتیم و از تمام پتانسیل های دفتر در حل معضل بیکاری قدم برداشته است و خیل عظیمی از بیکاران را به کار و اشتغال روانه کرده و آنان را کمک نموده است.

🌍سوسنگرد نیوز :آیا به نظر شما مردم دو شهرستان از عملکر دفتر ارتباط مردمی راضی هستند؟

🔸حریزاوی : ما در هویزه دفتر مستقل داریم و خدمات این دفتر علاوه بر کمک و یاری به همکاران ما در دفتر ارتباطات هویزه کل شهرستان دشت آزادگان و روستاهای آن را شامل میشود و همانطور که در اینباره اشاره شده ، رضایت مندی مردم غایت و هدف ما هست و تمام تلاشهای ما به سمت و سوی تحقیق این آرمان و هدف سوق و هدایت می شود.

🌍سوسنگرد نیوز :کدام یک از ادارات شهرستان با دفتر بیشترین ارتباط و

🔸حریزاوی : اغلب ادارات شهرستان با این ذفتر همکاری جدی و نزدیکی دارند و از مسئولین همه ادارات تقدیر و تشکر می نمایم . ارتباط دفتر با ادارات نوسانات خود را دارد و بیشتر با نوع مشکلات مردم و تسهیل و حل آنها با ادارات در ارتباط هستیم با نهاد های حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد و یا ارگان های خدماتی همچون شهرداری یا جهاد کشاورزی و اداره کار و بخصوص فرمانداریها و بخشداریها ارتباط تنگاتنگی داریم.

🌍سوسنگرد نیوز :اقدامات دفتر در خصوص انعکاس فعالیت های نماینده شهرستان چه بوده است ؟

🔸حریزاوی : وجود دفتر ارتباطات مردمی نماینده هدف تبلیغات عملکرد نماینده را دنبال نمی کند و به این موضوع اهمیتی قایل نیست خود مردم و کسانی که مراجعه داشته اندبهترین و ملموسترین عوامل انعکاس دهنده فعالیت دفتر هستند و از انجا که دانستن حق مردم است گاه گاهی اطلاعات لازم که عام المنفعه هستند و نماینده آنها را دنبال نموده و به سرانجام رسانده است جهت انتفاع عموم در اختیار مردم قرار میدهیم و آنها را از طریق وسایل ارتباطات روز به آنان میرسانیم.

🔴ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های نماینده محترم اگر امکان دارد جهت تنویر افکارعمومی به سوالات زیر پاسخ دهید:

🌍سوسنگرد نیوز :در این  مدتی که نماینده افتخار نمایندگی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی را بدست  آورده جهت ارتباط با مردم وقت بخصوصی جهت حضور در دفتر را داشته است ؟

🔸حریزاوی : نماینده مجلس تمام وقت  وقف مردم هستند و همه احاد مردم در آن حق و سهم دارند  و ایشان از حداکثر توان خویش در بهره وری  از این مهم مردمی گام برمیدارد و همین وجود دفتر  و کارکنان  آن نوعی بهره وری از این سهم است تمام مردم مشکل داشته باشند چنانچه نتوانست مشکل خود را با نماینده در میان بگذارند ما موظف هستیم مشکل و درخواست آنان را بدون کم و کاست به ایشان منتقل نماییم و اقدامات لازم صورت  میگیرد .

🌍سوسنگرد نیوز :در سال اول حضور نماینده در مجلس شاهد گزارش فصلی بوده ایم در این دو سال علت عدم حضور نماینده در مجالس عمومی جهت ارائه گزارش چه بوده است ؟

🔸حریزاوی : اگر عنوان کنیم که نماینده به عموم مردم گزارش عملکرد در این مدت ارائه ننموده کمی از حقیقت به دور است و آحاد مردم از ریز ترین اقدامات نماینده آگاه و مطلع هستند و عملکرد ایشان اگر گاهی اوقات از زبان وی مستقیماً شنیده نشود به شکل غیر مستقیم از زبان های دیگر افراد مورد ثقه همچون مسولین دفتر دیده و بیان میشود.

🌍سوسنگرد نیوز : به نظر شما آیا نماینده محترم شهرستان به شعار انتخاباتی خود عمل کرد؟

🔸حریزاوی : اینکه بگویی عمل کرد ؟ پاسخ کاملاً مثبت است ولی اگر بگویید آیا همه آنها را محقق نمود اینجاست که مردم باید قضاوت نمایند و در قضاوت شرایط کلی و اوضاع اقتصادی و محاصره دولت و کشور, نماینده توانسته بزرگترین ارقام تأمین اعتبارات برای دو شهرستان دشت آزادگان و هویزه را به ارمغان بیاورد و گزارش های ذیحسابی ادارات را میتوانید مشاهده و ملاحظه نمایید.

 

🌍سوسنگرد نیوز : درخاتمه خواهشمند است اگر مطلبی از قلم افتاده بیان فرمایید

🔸حریزاوی : امید دارم مردم و بخصوص نخبگان آنان بتوانند شیوه های استفاده از امکانات و پتانسیل ها و جایگاه مهم نماینده مجلس را از روش و شیوه های سنتی حال حاضر فاصله بگیریم و به عنوان احسن از وجود نماینده مجلس در تحقق مطالبات عمومی استفاده نماییم همچنین نماینده را تا لحظات آخر ماموریتش همراهی نمایند و از وجود آن  در حل معضلات  و مشکلات عمومی استفاده نمایند. نماینده مجلس ملک و سرمایه معنوی مردم است وی بایست به نحو احسن در بهره وری این سرمایه و سرمایه گذاری مناسب دقت بیشتری می شود.

Www.susangerdnews.ir

🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری