۱۸:۰۸:۰۱ - سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چالش مالی و جیب خالی در ماه مبارک رمضان
سوسنگرد نیوز : همه مردمان با شور و شعف منتظرش بودند و همه خود را برای میهمانی مهیا کرده اند ، ماه ضیافت خدا ماهی که انسان به طهارت روح می رسد. ماه می رسد و می آید و من که بی خیال همه چیز زده بودم خودم را غرق در معنویات کردم تا شاید

سوسنگرد نیوز : همه مردمان با شور و شعف منتظرش بودند و همه خود را برای میهمانی مهیا کرده اند ، ماه ضیافت خدا ماهی که انسان به طهارت روح می رسد.

ماه می رسد و می آید و من که بی خیال همه چیز زده بودم خودم را غرق در معنویات کردم تا شاید در سراط  مستقیم ثابت قدم باشم ، به نیمه ماه که رسیدم بحران فکریم معطوف خرید بود لباس برای حاج خانم و فرزندانم که تعدادشان تیم فوتبال است و من نا آماده در زمین کمبودها زندگی تکل های دو پا از خانواده خوردم و این حقشان است در هر سنی که باشند خواهان برآورده شدن خواسته شان هستند. لباس و آجیل و شیرینی بجای خور و خریدهای غیر ضروری که برای چشم و هم چشمی و اینکه مرغ همسایه غاز نشود می بایست به دستور شریک زندگی تهیه کنم.

عیدمان دقیق وسط ماه است ، نه از حقوق خبر است و نه از یارانه و من مانده ام با چشمانی مبهوت و حدقه بیرون زده از بس به قیمت پسته های خندانی که به پریشانی حالم پوزخند زده اند، بازار شلوغ است و همه در قیامت بازار به تکاپو افتاده اند. اما ای کاش هایشان و حسرتشان در چهره نمایان است . مردم تا صبح بیدارند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم ، امیدوارم روزی برسد تا شکوفه های لبخند بر گونه های همه مردم برق بزند.

یاداشت شهروند  دشت آزادگانی – ۲۹ رمضان سال ۱۳۹۵

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.

تصویری