۱۷:۲۶:۰۶ - دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گفتگوی ویدیویی با مسئول هیئت انصار ولایت سوسنگرد با سوسنگرد نیوز :
مسئولان تا به امروز چه اقداماتی برای هئیت های مذهبی سوسنگرد انجام داده اند+ فیلم
پیام جوانان ولایتمدار کوی ابوذر در خصوص توقف و از کار افتادن موتوربرق ۱۵ ساله هئیت فرهنگی مذهبی انصار ولایت کوی ابوذر در مراسم دستجات سینه زنی و زنجیز زنی از مسیر کوی ابوذر تا مرکز شهر که نسبت به احیای این ایام محرم الحرام بدون سیستم صوتی و روشنایی ادامه دادند.

پیام مسئول هئیت انصار ولایت سوسنگرد و جوانان ولایتمدار کوی ابوذر به مسئولان ارشاد، تبلیغات اسلامی و فرماندار دشت آزادگان در خصوص توقف و از کار افتادن موتوربرق ۱۵ ساله هئیت فرهنگی مذهبی انصار ولایت کوی ابوذر در مراسم دستجات سینه زنی و زنجیز زنی از مسیر کوی ابوذر تا مرکز شهر که نسبت به احیای این ایام محرم الحرام  بدون سیستم صوتی و روشنایی ادامه دادند.

 

محمد ریحانی مسئول هئیت انصار ولایت سوسنگرد در گفت گو با سوسنگرد نیوز : ما به جوانان اعتماد داریم ولی با توجه به بیکار بودن آنها قادر به کمک برای خرید موتور برق نیستند، لذا مسئولان باید پاسخگو باشند تا به امروز چه کمکی به مسائل فرهنگی و مذهبی منطقه انجام داده اند.

مسئول هئیت انصار ولایت سوسنگرد نیوز :  در این جمعیت هزار نفری دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی جوانان کوی ابوذر مسئولان ارشاد ، اوقاف و تبلیغات اسلامی کجایند

وی در ادامه اضافه کرد : هئیت های فعالی در کوی ابوذر سوسنگرد داریم و در این ایام جوانان کوی ابوذر با دست خالی، با نداشت ، با مشکلات مادی ،همه مراسمات  ، همه بزرگداشت های اهل بیت (ع) را روز به روز احیا می کنند.

 

وی افزود : هیئت فرهنگی مذهبی انصار ولایت با داشتن قدمتی ۱۶ سال ، ولی با کمبود امکانات و وسایل برودتی و موتور برق است که در سال گذشته مسئولان دشت آزادگان قول دادند یک موتور برق به این هئیت اهدا کنند ولی تا به امروز از این حرف هیچ بهره ای نبردیم و بارها و بارها که مراجعه کردیم ، با دست خالی برگشتیم.

 

ریحانی اصل در پایان از امام جمعه شهر سوسنگرد ، اداره اوقاف ، ارشاد اسلامی و فرماندار دشت آزادگان  و اعضای شورا که با رای مردم به مجلس و شورا راه یافتند ، خواست تا  توجه بیشتری به مسائل فرهنگی و مذهبی منطقه داشته باشند.

 

img_2619 img_2620 img_2621 img_2622

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری