۲۳:۳۰:۱۱ - دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرهنگ پاسدار حمدی صخری در جلسه ستاد 26 آبان :
اهم برنامه های ۲۶ آبان را تشریح و همکاری مدیران را در اجرای مناسبت تر برنامه های ستاد خواستار شد
سرهنگ پاسدار حمدی صخری  بر ضرورت احیاء و گسترش فرهنگ جهاد و شهادت و ایستادگی در برابر دشمنان  و انتقال آن به نسل جوان تاکید کرد.

 

سوسنگرد نیوز : سوسنگرد بایستی تا فردا آزاد شود( امام خمینی (ره)) ، این پیام تاریخی حضرت امام (ره) بود که سوسنگرد را از محاصره دشمن بعث خارج کرد و رزمندگان اسلام و مردم شهادت طلب سوسنگرد سرود پیروزی را از مناره ها مسجد شهر سردادند و  این شد برای فتح الفتوح ( فتح بستان ۸ آذر )  و دیگر عملیاتهای پیروزمندانه که در نهایت دشمن زبون را به خاک مذلت نشاند.

به مناسبت سالگرد شکست حصر سوسنگرد و فتح بستان همه ساله برنامه های متنوع و اثر گذاری برگزار می شود، امسال نیز برنامه ریزی گسترده ای در این راستا صورت گرفته است و دومین جلسه شهرستان ستاد در تاریخ ۲۵/۷/۹۵ در فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه که مدیران ادارات شهرستان حضور داشتند ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان ضمن اشاره به محاسن و بازخوردهای برنامه های سال گذشته ، اهم برنامه های امسال را تشریح و همکاری مدیران را در اجرای مناسبت تر برنامه های ستاد خواستار شد.

دبیر ستاد ۲۶ آبان و ۸ آذر دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ، همایش مدافعان حرم ، همایش رهروان زینب(س) ویژه بانوان ، همایش بزرگان عشایر ، معتمدین و ائمه جماعات شهرستانهای دشت آزادگان حمیدیه و هویزه ، همایش مسئولین هیئت ها و مواکب حسینی ، مسابقات ورزشی اسب دوانی و فوتبال، ویزیت رایگان ، مراسم ویژه ۲۶ آبان و مراسم ۸ آذر را از مهمترین برنامه ها امسال خواند و علاوه بر آن ۱۵ برنامه جانبی هم در طول مدت برگزاری برنامه به اجرا در خواند آمد.

سرهنگ پاسدار حمدی صخری در پایان بر ضرورت احیاء و گسترش فرهنگ جهاد و شهادت و ایستادگی در برابر دشمنان  و انتقال آن به نسل جوان تاکید کرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری