۱۶:۵۷:۳۵ - پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش رهروان زینبی (س) در سوسنگرد+ تصاویر
احمد حمدی صخری گفت : مادران ، خواهران ، همسران و دختران شهداء با صبر و ایستادگی و حمایت از ارزش های اسلامی و انقلابی به نوع خود جهاد می کنند

سوسنگرد نیوز :

در راستای گرامیداشت سالروز شکست حصر سوسنگرد و ۲۶ آبان روز ملی سوسنگرد ، همایش رهروان زینبی (س) ویژه خواهران در تاریخ ۶/۸/۹۵ در محل سالن ۲۶ آبان ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان با مشارکت خانواده های معظم شهداء ، خواهران رزمنده و نخبگان برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ پاسدار احمد حمدی صخری ضمن خوش آمد گویی به مدعوین ، زنان انقلابی و وابستگان به شهداء را زینب های زمانه خواند و افزود : مادران ، خواهران ، همسران و دختران شهداء با صبر و ایستادگی و حمایت از ارزش های اسلامی و انقلابی به نوع خود، جهاد می کنند و در تقویت جبهه اسلام علیه کفر نقش بسزایی دارند، مرحبا به چنین مادرانی که با تربیت درست فرزندانشان شیرمردانی را در دامان خود پرورش دادند. دلیرمردانی که برای دفاع از اسلام و حریم اهل بیت (ع) مشتاقانه و عاشقانه به استقبال شهادت رفتند و می روند.

در ادامه این برنامه یکی از جانبازان مدافع حرم با بیان خاطره از حضور خود در دفاع از حرم عمه سادات (س) خاطرنشان کرد : دفاع از اسلام و انقلاب و ارزشها مرزی نمی شناسند و اگر از هر نقطه ای از جهان برای کشورمان احساس خطر شود بی درنگ برای جهاد و شهادت قدم در میدان می گذاریم.

در ادامه این مراسم مسئول حوزه علمیه حضرت خدیجه (س) سوسنگرد در سخنانی گذری از زندگی سراسر مجاهدت و صبر حضرت زینب (س) را بیان کرد و گفت : اگر حضرت زینب (س) در کنار امام زمانش حضرت امام سجاد(ع) نبود ، نهضت امام حسین (ع) شاید در همان مقطع تمام می شد، ولی با ایستادگی و دفاع از ارزشها، این فرهنگ شهادت به نسل امروز رسید و زنان عصر ما هم در واقع گام در راه حضرت زینب (س) گذاشتند و به یقین جبهه و حقیقت اسلام بر همه طواغیت به پیروزی می رسد.

در پایان این مراسم تعدادی از خانواده های شهداء مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

img_5724 img_5725 img_5729 img_5735 img_5738 img_5739 img_5742 img_5746 img_5749 img_5753 img_5756 img_5764 img_5776

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری