۲۱:۴۱:۰۶ - سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یاداشت شهروند دشت آزادگانی :
مردی از جنس بهشت
فرزند مازندران است ، از شمال ایران ، دلش با چکاوک های بهشت زمزمه مهربانی می خواند ، از جنس نور است ، نگاهش آسمان است به استواری دماوند ، عشق را با همه وجودش برای زندگی همه نوع تقسیم می کند ، بر بالین دردمند همچون فرشته مهربان حاضر میشود و انسانیت را معنا می بخشد .

 

 

سوسنگرد نیوز : فرزند مازندران است ، از شمال ایران ، دلش با چکاوک های بهشت زمزمه مهربانی می خواند ، از جنس نور است ، نگاهش آسمان است به استواری دماوند ، عشق را با همه وجودش برای زندگی همه نوع تقسیم می کند ، بر بالین دردمند همچون فرشته مهربان حاضر میشود و انسانیت را معنا می بخشد .

از پزشکی می گویم که خدمت صادقانه و بدون  چشم داشت را زکات علمش میکند و در مناطق محروم ساعتهای وقت می گذارد و به ویزیت و درمان مردم بی بضاعت و دور از شهر با جان و دل حاضر میشود و این گفته را معنا می بخشد دستایی که شفا می دهند ،بهتر  از لبهایی که دعا می خوانند.

از دکتر   مشایخیان سخن به میان است ، پزشکی که اوقات فراغتش را در مناطق محروم دشت آزادگان سپری می کند و تا پاسی از شب به مداوای دردمندان می پردازد.

جا دارد از دکتر مشایخی و سایر پزشکان که با عشق خدمت به همنوع را وظیفه انسانی و اخلاقی خود می دانند تشکر ویژه ای کرد و این فرهنگ ناب خدمت رسانی سرلوح همه کسانی که به نوعی برای رفاه حال مردم نقش دارند سر لوح و سر مشق قرار گیرد.

 

photo_2016-11-08_21-38-58 photo_2016-11-08_21-39-05

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری