۲۱:۴۶:۴۸ - یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یاداشت شهروند سوسنگردی :
آمریکا و برجام برای ملت ایران همانند مورچه هایی ریز بیش نیستند
ایران با نبود برجام هم سرافراز است و سرافراز خواهد ماند و تا زمانی که خون شهداء در خاک این وطن جاری است هم سرافراز و سربلند خواهد ماند.

 

سوسنگرد نیوز : ایران همیشه جاوید ، سرزمین کوه و دریا ، انرژی و استعدادات خود را از برجام نمیگیرد بلکه از آبها و کوهای سرافراز خود می گیرد و ما تحت تأثیر هیچ یک از تحریم های دشمنان ایران قرار نمیگیریم و این تحریم ها برای ما یک جوک بی مزه است که به بی مزگی آن می خندیم، ایران با نبود برجام هم سرافراز است و سرافراز خواهد ماند و تا زمانی که خون شهداء در خاک این وطن جاری است هم سرافراز و سربلند خواهد ماند.

 

ایران و جوانان این سرزمین به احترام خون شهداء و خانواده های شهیدان این وطن در ۸ سال دفاع مقدس و الگوی بزرگ این شهیدان امام خمینی (ره) و بعد از آن الگویی بزرگتر امام خامنه ای تحت فشار و تحت تأثیر این تحریم ها قرار نمیگرند و استعدادها و توانایی های چشم گیر دانشمندان آینده این سرزمین ، نه برجام بلکه هزاران هزار تحریم و برجام  دیگر را زیر پا می گذارند و از این سنگ ریزه ها پلی می سازند برای صعود و پیشرفت خود و آمریکا و همه کسانی که برجام را نقض کردند را زیر پا می بینند و مانند مورچه های بی حال و رمق در حال برو برو کردن به دنبال هم بیش نیستند، پس بگذار دنبال بوی تعفن هم بروند و زیر پای ما سنگ بیندازند.

 

نه آمریکا و نه هزاران نفر مثل آمریکا و ترامپ نمی توانند با این تحریم ها ایران را تضعیف کنند، ایرانی که برای دفاع از این میهن ، هزاران شهید داد، امروز ملت و جوانان حاضراند برای دفاع از تمامیت ارضی و تولیدات ملی گام بردارند ولی زیر بار آمریکا و هم خونان آمریکا نماند. ما جوانان ایرانی ایران را با استعدادهای خودمان سر پا نگه می داریم نه با استعدادهای تقلبی دشمنانمان.

 

ایران کارهایی می خواهد که خون حلال در آنها جاری شده باشد نه کارهایی که خون خوک و سگ و… جاری شده ، پس ما با تولیدات ملی و اقتصاد مقاومتی ، ایران عزیزمان را سرا پا تا ابد زنده نگه می داریم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویری