نگهداری از حجم زیاد از کیف ها در اتاق کار بسیار دشواری است ، چرا که در ساده ترین حالت درون کمد روی هم انباشته شده و به راحتی در زیر دیگر وسایل له می شوند و یا فرم اولیه خود را از دست می دهند . برای جلوگیری از این موضوع اغلب کیف را داخل پوششی و جدا از دیگر وسایل نگهداری می کنند.این کاور نگهداری کیف در بالاترین سطح کیفیت و در سه سایز دقیقا به همین منظور برای نگهداری از کیف های شما در سایزهای مختلف طراحی و تولید شده است.

 

 

پوشش بیرونی نگهدانده کیف ها از جنس پلاستیک شفاف می باشد که مانع از کثیف شدن کیف می شود. از این محصول علاوه بر کیف می توان جهت نگهداری کفش نیز استفاده نمود.استفاده از آویز کاور و نگهدارنده کیف ، علاوه بر امکان نگهداری آسان از کیف و کفش و اشغال فضای کمتر , باعث جلوگیری از کثیف شدن و همچنین خراب شدن کیف می شود.شما میتوانید این محصول را پس از قرار دادن کیف درونش از طریق دسته ی آن براحتی حمل کنید و یا از سر آویزهای لباستان برای اشغال فضای کمتر آویزان کنید.

 

 

کاور کیف دارای چسبک در قسمت بالا می‌باشد که منجربه بستن سر کاور میشود.این کاور برای کسانیکه در محیط‌ های آلوده کار و فعالیت می‌کنند بسیار مناسب می‌باشد، زیرا با کشیدن کاور روی کیف دستی خود می‌توانند از آلوده شدن کیف جلوگیری کرده و به راحتی کاور را نیز ضد عفونی نمایند.از آنجا که جنس قسمت پشت این کاور از پارچه بوده، قابلیت شست و شو داشته و همین امر سبب می‌شود که بتوان مدت زمان زیادی از این کاور استفاده نموده و با شست و شوی آن از پاکیزگی خود کاور و محتویات داخل آن اطمینان کسب کرد.توصیه ما برای شستشوی این کاور عدم استفاده از ماشین لباس شویی و غوطه ور کردن آن در آب و مایع شوینده در تشت آب است.

 

 

مشخصات کلی کالا:

طراحی نوین ، ساده و کاربردی

ابعاد : 84cm * 34.8cm

جنس : پارچه برزنتی و پلاستیک

عملکرد : دوطرفه

دارای آویز چوب لباسی

کاهش فضای مورد نیاز برای نگهداری از کیف ها

مانع از خراب شدن و یا از بین رفتن فرم اولیه 

سهولت در دسترسی و استفاده از کیف ها

ارائه شده در رنگ های متنوع (ارسال رنگ به صورت تصادفی)

امکان آویزان کردن داخل کمد ، روی دیوار ، پشت درب و ...